CP Piliç İş Başvurusu

CP Piliç İş Başvurusu

CP Piliç İş BaşvurusuCP Piliç İş BaşvurusuTürkiye’nin yem ve piliç sektörünün liderlerinden olan CP grubu, yem teknolojisi konusunda ülkemize katkı sağlaması için 1986 yılında İnegöl’de ilk yem fabrikasını kurdu. Uluslararası bir kuruluş olan CP grup, Türkiye’de 25 yıldır istikrarlı bir büyüme ile faaliyetlerini sürdürüyor.

Bugün 6 adet yem fabrikasında uluslararası kalite standartlarında kanatlı ve büyükbaş hayvan yemleri üretiminde, veteriner, ziraat mühendislerinden oluşan tecrübeli uzman teknik kadroyla üreticilere en iyi hizmeti sunuyor.

Öte yandan, 1991 yılından beri de entegre olarak piliç eti üretimi, dağıtımı ve pazarlamasını yapıyor.

CP Türkiye, 2500 civarında çalışanı olan büyük bir takım olarak faaliyetlerini sürdürüyor. Sözleşmeli çalışılan yüzlerce yetiştiriciye istihdam olanağı sağlıyor.

CP Piliç  ve yem fabrikalarında, satış merkezlerinde ve lojistik alanında çalıştırılmak üzere yeni takım arkadaşları aranıyor. Yem Satış Şefi, Üretim Şefi, Kalite Kontrol Şefi, Labaratuvar Şefi, İnsan Kaynakları Uzmanı, Ofis Elemanı ve çeşitli pozisyonlarda personele ihtiyaç vardır.

CP Grup bünyesindeki farklı lokasyonlarda görev almak üzere başvuracak adaylar açık iş pozisyonlarını buradan inceleyebilirler.

CP Piliç genel İş Başvuru formunu doldurmak için buradan kuruma insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. BAYRAM YILDIZ dedi ki:

  devletin terörle mücalece,de 19 yılçalıştım 2012 yılında istifa ettim.bursa iline yerleştim.ticaret lisesi mezunuyum E sınıfı eliyetim var serece belgelerim var .1974 doğumlulum firmanızda çalışmak istiyorum

 2. SABRİ KAYA dedi ki:

  YUM-TA PİLİÇ TE ŞUBEDE 6 YIL ÇALIŞTIM ŞUBELERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTERİM

  1. SABRİ KAYA dedi ki:

   yum-ta tavukçulukta 6 yıl çalıştım şube kapandı ondan size başvuruyorum işten yana sıkıntınız olmaz REFERANS BİRGÜL DEMİRKOL VEYA PERİHAN GÜNER

 3. DURAN YILMAZOĞLU dedi ki:

  firmanızda calışmak istiyorum adanalıyım

 4. Burcu kızıldaş dedi ki:

  7 yıl kadapta calıstım kendı işbyerımızde sızınle
  Çalışmak isterim

 5. FİRDEVS ASAN dedi ki:

  ben lise mezunuyum şuana kadar çalışmadm ama bazı kurslara gittim sizinle çalışmayı çok isterim….

 6. EMRE KARDAŞ dedi ki:

  İsmim Emre KARDAŞ. Manisa’nın Turgutlu ilçesinde ikamet etmekteyim. İngilizce ve İspanyolca bilmekteyim. İktisat Fakültesi İktisat Bölümü mezunuyum. Aynı zamanda bu sene Açıköğretim Marka İletişimi bölümüne kaydoldum. Yurtdışı tecrübem var. Özgeçmişlerimi Türkçe, İngilizce ve İspanyolca olarak yollamak istiyorum.

 7. ömer dedi ki:

  yozgatın sarıkaya ilçesinde ikamet etmekteyim. lise mezunuyum 25 yasında askerlgini yapmıs evli ceşitli belgelere sahip(bilgisayar sertifikası,sürücü belgesi) 6 yıl satış elemanı tecrübemle sizinle calışmak istiyorum.

 8. mustafa dedi ki:

  soma kömür işletmelerinde ki faciadan çıkarak buralara çalışmak için geldim eşimle birlikte çalışabileceğimiz iş arıyoruz durumumuz iyi deil yardımcı olursanız mutlu olurum

 9. ümmet dedi ki:

  yem fabrikasında calışmak tayım 7 yıldan beri sevkiyatda calışmak istiyorum

 10. bahar kılıçoğlu dedi ki:

  stajımı yem fabrıkasında laboratuvar ve yem satıfş bölümünde yaptım.inegöle yenı yerlestım.1986 dogumluyum yenı evlıyım.seyehat engelım yok b sınıfı ehlıyetım var.Cabuk ogrenme yetenegım var.Firmanızda calısmayı cok ısterım..

BİR YORUM YAZ