Darty Eleman Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012

Darty Eleman Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012

Darty Eleman Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012

Darty Eleman Personel ve İşci Alım İlanı Başvuru 2012

Türkiyenin sayılı teknoloji mağazalarından biri olan Darty İngilterenin Kesa Electricals Plc. Şirketler Grubu’nun bir üyesi olarak 2006 yılının sonlarında İlk mağazasını İstanbulda açarak Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır. Kısa sürede ülkemizin en güvenilir beyaz eşya ve elektronik ürün satış zinciri olmuştur.

Darty Türkiye’deki büyümesini çok önem verdiği İnsan Kaynakları politikaları sayesinde sürdürmektedir. Darty işe alımlarında adayların değerlendirilmesi aşamasının sonunda iş teklifi yapılabilecek tüm personel ile ilgili kararı son mülakatlara giren Dart CEO’suvermektedir. Bugün itibariyle başta İdari İşler Şefi, Mağaza Müdürü, Satış Danışmanı, Bölüm Şefleri ve Çağrı Merkezi Personeli olmak üzere 20 farklı personel alımı yapan Darty personel alım başvurularını yenibiris.com , kariyer.net internet sitesi üzerinden yapmaktadır. Ayrıca Dart’ye belirtilen pozisyonlar dışında başvurmak isteyen adaylar genel başvuru yaparak da cv yollayabilmektedirler.

Darty İş İlanları için TIKLAYINIZ.

kaynak: darty.com.tr


Bir önceki yazımız olan İşkur Karaman İşci alım İlanı Başvuru başlıklı makalemizde İşçi alımları, İşkur Karaman İşci alım İlanı Başvuru ve Memur Alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mustafa dedi ki:

    mrb ben adanadan mustafa sizinle cdalışmak ıstıyrm deneyımım var iyi günler diliyorum

  2. melda gül dedi ki:

    sizinleçalışmak istiyorum ist dan

BİR YORUM YAZ