DemirDöküm İş Başvurusu

DemirDöküm İş Başvurusu

DemirDöküm İş BaşvurusuKoç Holdingin kurucusu Vehbi Koç tarafından 1954 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm kuruluşundan bu güne birçok ilke imza atarak sektörde adını lider konumuna çıkarmıştır. Birçok yeni yatırımı hayata geçirerek Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunarak, tüketicileri üstün teknolojilerle buluşturmayı başarmıştır. Ülkemizde ısıtma sektöründeki birçok cihaz, sistem ve hizmetle DemirDöküm aracılığı ile kullanılmaya başlandı. Türkiye’ de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini ile “ısı konforu” ile tanışıldı.

Sektördeki kaliteyi her geçen gün arttıran kuruluş 2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılarak büyümesini sürdürmüştür.

DemirDöküm, yaygın bayi teşkilatı ile hem ürün satışı hem de anahtar teslim sistem sunumu konularında hizmet vermektedir. Ayrıca, güçlü servis teşkilatı ile satış sonrası hizmetlerinde de müşterilerini memnun ediyor.

Türkiye ısıtma sektöründe lideri DemirDöküm Bilecik ve Eskişehir’deki fabrikalarında görevlendirmek üzere personel alımı yapacaktır. Ar-Ge Mühendisi, Gömülü Yazılım mühendisi, Bölge Satış sorumlusu, İnsan Kaynakları sorumlusu, Kalite Mühendisi, Servis Teknikeri ve daha pek çok pozisyon için eleman alımı yapacak.

DemirDöküm açık pozisyonlarını buradan takip ederek iş başvurusu yapabilirsiniz.

DemirDöküm iş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. muharrem ayazgün dedi ki:

    firmanızla çalışmak istiyorum şöfürlük var src var e sınıfı ehliyetim var başka diyecek bir konu yok teşekkürler

BİR YORUM YAZ