Denizbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Denizbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Denizbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Türkiye’nin finans sektöründeki köklü bankaları arasında yer alan Denizbank her geçen gün büyümeye ve hedeflerini büyütmeye devam ediyor. Denizbank büyüme hedefleri doğrultusunda şube sayısını ve personel sayısını arttırmaya da devam ediyor. Denizbank büyüme stratejisini sürdürerek sadece geçen yıl 88 yeni şube açarak şube ve personel sayısını arttıran bankalar arasında yer aldı.

622 şubesi ve 11,282 personeli bulunan Denizbank 2013 yılında 46 şube açmak için çalışmalarını sürdürüyor. Banka yeni şubelerine eleman alımları ile ilgili çalışmalarını İnsan Kaynakları departmanı tarafından yürütüyor.

Denizbank çeşitli lokasyonlarında görevlendirmek üzere Müfettiş Yardımcıları alacak. Banka Müfettiş Yardımcılığı görevine talip olan adayları sınava tabi tutacak. Türkiye’nin en büyükleri arasında yer alan Denizbank Teftiş Kurulunda görevlendirilecek olan Müfettiş Yardımcıları 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İstatistik, Mühendislik Fakülteleri gibi bçlümlerinden mezun olanların katılacağı sınavla belirlenecek. Denizbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı başvuru şartlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Denizbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı 5 Mayıs 2013 Pazar günü İstanbul’da düzenlenecektir. Sınav için son başvuru tarihi 26 Nisan 2013. Denizbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavına yukarıdaki bağlantıdan başvuru yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ