Diasa İş İlanları ve İş Başvurusu

Diasa İş İlanları ve İş Başvurusu

Diasa 1000’i aşan mağazasında 4000’in üzerinde personeliyle sektörde 30 yıllık tecrübesi ile hizmet veren bir firmadır. Türkiye’de 1999 yılından beri faaliyet gösteren indirim süpermarketi DIA, 2000 yılında Sabancı ortaklığı ile DIASA adı altında faaliyet göstermeye başlamıştır. 

Sabancı girişimi ile birleşince mağaza, çalışan sayısı ve iş hacmini daha da büyütmüştür. Diasa iş arayanların çalışmak istedikleri firmaların başında gelir. Franchise departmanı, bayilik sistemi ile de büyümeye devam eden şirket artan personel ihtiyacını sürekli yeni alımlarla kapatmaya devam etmektedir. Diasa eleman alımlarında müşterilerine en iyi hizmeti vermeye çalışan güleryüzlü, iletişim becerileri güçlü ve enerjik özellikleri taşımalarını göz önünde bulundurur. Diasa personeli mağazadaki tüm işlemlerden sorumludur.

Diasa çalışanlarını Eğitim Merkezlerin’de bir haftalık teorik ve pratik eğitim sürecine tabi tutarak göreve başlatır. Böylece çalışanlar kariyer basamaklarını daha emin adımlarla tırmanır. Diasa personeline ve eğitmenlerine danışmanlık firmaları vasıtasıyla kişisel gelişim eğitimleri ile mesleki teknik eğitimler vererek işlerinde en iyi performansı göstermelerini hedefler. Hatta bazı pozisyonlar için uluslararası merkezi İspanya’da eğitime gönderir.

İşte bu nedenlerden dolayı Diasa iş arayanların çalışmak istedikleri firmaların başında gelir. Diasa açık olan iş kadrolarına başvuru yapmak için firmanın resmi internet sayfasındaki insan kaynakları bölümündeki başvuru formunun doldurulması yeterlidir. Diasa başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Ankara, İstanbul Avrupa- Anadolu, Bursa, İzmir, Muğla şubelerinde farklı birimlerdeki açık kadrolara buradan başvuru yapabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Adese Personel Alımı, Adese İş Başvurusu başlıklı makalemizde adese başvuru formu, adese iş başvuru ve adese iş başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. korkmaz dedi ki:

  iş için

 2. emrah dedi ki:

  iş arıyorum bana yardıncı olun

 3. songül dedi ki:

  iş arıyorum yardımcı olun

 4. Tugba gun dedi ki:

  Meraba ben tugba gun lise mezunuyum yardimci olursaniz sevinirim

  1. nihat dedi ki:

   market de çalışıcak eleman aranıyor bay bayan 23 27 yaş
   mecidiyeköy şişli beşiktaş civarında

 5. aslan dedi ki:

  iş arıyorum izmir narlıderede ikamet ediyorum iş imkanı saglayın lütfen

 6. bilge dedi ki:

  merhaba ben izmirden bilge iş arıyorum bana yana yardım edin lütfen

 7. birgul dedi ki:

  ben izmirn tire ilçesinde ikamet ediyorum acil iş ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz lise mezuniyetim yok

BİR YORUM YAZ