Dizayn Grup İş Başvurusu

Dizayn Grup İş Başvurusu

Dizayn Grup İş BaşvurusuMir Holding grup şirketlerinin en büyüğü olan Dizayn Grup, 1987 yılından beri, ısıtma ve sıhhi tesisat sektöründe proje geliştirerek uyguluyor. Firma yerden ısıtma borularından başka, bina içi temiz su boruları üretiminde de faaliyetlerini sürdürüyor. Dizayn Grup, plastik boru kullanımının yaygınlaştırmak için birçok tanıtım faaliyetleri düzenliyor. Dizayn Grup; Çorlu, Azerbaycan ve Trabzon’daki fabrikalarında üretimlerini sürdürüyor.

80’den fazla ülkeye ihracatı olan grubun yurt içinde de yaygın bayi ağı bulunuyor.

Dizayn Grup misyon ve vizyonu doğrultusunda, çalışanların uyum içinde yüksek motivasyonlu, öğrenmeye açık, bireysel sorumluluk alabilen, değişime açık çalışma arkadaşları arıyor.

Dizayn Grup projelerinde görevlendirmek üzere farklı pozisyonlara elemanlar alacağını duyurdu. Grubun mühendislik müdürlüğü deparmanında elektrik ve elektronik tasarımlar yapmak üzere mühendisler alınacaktır. Eskişehir’de yapılacak olan modern sera projelendirilmesi, (konstrüksiyon, mekanik tesisat, havalandırma, otomasyon), kurulumunda görevlendirmek için ise Ziraat Fakültelerinin Kültür Teknik bölümlerinden mezun ve şantiye deneyimli yönetici personeller alınacaktır.

Dizayn Grup Kıraç / Esenyurt’ ta bulunan Genel Müdürlük bünyesinde değerlendirilmek üzere de çeşitli personeller alacaktır. Genel merkezde, Eskişehir projesinde ve Çorlu fabrikasında çalışmak isteyen personeller Genel başvuru formuna buradan ulaşabilirler.

Dizayn Grup açık pozisyonlarını buradan inceleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ