Doğuş Otomotiv İş Başvurusu

Doğuş Otomotiv İş Başvurusu

dogus-otomotivDoğuş Otomotiv, finansal hizmetler, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul ve enerji sektörlerinde faaliyet gösteren Doğuş Grubu’nun bir üyesidir. Doğuş Otomotiv, sektöründe Türkiye’nin en geniş marka ve hizmet ağı ile saygın kuruluşlarından birisidir. Sektörde 19’uncu kuruluş yılını kutlayan Doğuş Otomotiv, ülkemizin lider otomotiv ithalatçısı ve en büyük otomotiv distribütörlerinden biridir. Bünyesinde binek araç, hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları ve soğutma sistemleri gibi kendi sektörünün lideri konumundaki 14 uluslararası markanın temsilcisidir. Doğuş Otomotiv, Türkiye’nin en geniş Yetkili Satıcı ve Servis ağına sahip kuruluşudur. Ülke genelinde 500’den fazla buluşma noktası, Doğuş Otomotiv’in müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmetlerini yaygın ve kesintisiz bir şekilde sunmasını sağlar.

Doğuş Otomotiv, Volkswagen’in tüm markalarını çatısı altında bulunduran dünyadaki tek şirkettir.

Doğuş Otomotiv 2011’de Fortune dergisinin “Türkiye’nin En Büyük Şirketleri 500” listesinde 26.’ncı sırada ve Motorlu Taşıt Satışı ve Servisi sektöründe de ilk sıraya yerleştirildi. Capital Dergisi’nin bir araştırmasında ise Türkiye’nin en beğenilen üç otomotiv şirketinden biri Doğuş Otomotiv olmuştur.

Sizde kurumsal kimliğe sahip olan ülkemizin lider kuruluşlarından Doğuş Otomotiv bünyesinde çalışmak ister misiniz?

Doğuş Otomotiv İnsan Kaynakları departmanı işe alım sürecinde yapılan başvuruları mülakat, ölçme & değerlendirme metodları ve referans kontrol yöntemleri değerlendirmektedir. Doğuş Otomotiv tarafından işe alınacak adaylarda aranan ortak özellik, pozisyonun gerektirdiği eğitim, teknik bilgi ve yetkinliklerin yanında Doğuş Grubu değerleriyle doğru orantılı kişilik özelliklerini barındırmasına dikkat edilir.

Doğuş Otomotiv’de görev almak isteyen adaylar İnsan Kaynakları bölümüne özgeçmişinizi bırakmak için üyelik formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu şekilde üye girişi yaparak CV formunu doldurmanız yeterlidir.

Formda belirttiğiniz e-posta adresi ve şifre ile üye girişi yapabilirsiniz. Eğer üye iseniz CV’nizi üye girişi yaparak güncelleyebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv iş başvurusu formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Doğuş Otomotiv Türkiye genelindeki açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. murat diner dedi ki:

    merhaba.11 yıldır iş makinaları sektöründe calışmakatayım.2001 yılında maddi imkansızlıklar yüzünden lise son da okulu bıraktım.evliyim.calısmakata oldugum şirket kapanıyor.acil iş bulmam gerekiyor.evliyim.İZMİR

  2. serkan bayburtluoglu dedi ki:

    merhaba ben serkankorfez ends meslek lısesı mezunum sızı calısmak ısdyorumm aramanızı dort gözle beklıyorum kocaeli de yasıyorum

  3. taylan mükyen dedi ki:

    lise mezunuyum forlift operatörüyüm belgem var.34 yaşındayım e mail fazla kullanmıyorum.forklift veya üretimde çalışabilirim.

BİR YORUM YAZ