Domino’s Pizza İş Başvurusu

Domino’s Pizza İş Başvurusu

Domino's Pizza İş Başvurusu1960 yılında Amerika’nın Michigan eyaletinde kurulan Domino’s Pizza günümüzde 70 ülkede toplam 9 bin 500 şube ile hizmet vermektedir. “Dünyanın En Büyük Evlere Servis Pizza Zinciri” olan firma Türkiye’de öncelikle İstanbul’da sonrasında ise 45 ilde zincir restoranlarını kurdu. Türkiye’de bugün itibariyle 268 şubesi ve 4000’den fazla çalışanı bulunan Domino’s zincirleri açacağı 85 yeni şube ve operasyonundaki büyümeye paralel olarak 2013 yılında 2500 personel alımını planlayarak rekora doğru ilerliyor. Yeni şube açacağı illerde ve mevcut hizmet verdiğimiz illerdeki şube sayılarını artırma hedefi doğrultusunda personel alımlarını ve kariyer hareketlerini doğrudan artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Bu nedenle firma, işe alım araç ve yöntemlerine hem de kariyer fırsatlarına çok önem veriyor.

Domino’s Pizza hizmet sektöründeki başarısını kaliteli ve güler yüzlü servis verebilmesine borçlu olduğu için telefonla sipariş alan personelinden, kapıya pizza servis eden takım arkadaşlarına kadar hepsinde güler yüzlü, hızlı, dinamik, çözüm odaklı özellikler taşımasını tercih ediyor. Domino’s çalışanlarının müşteri odaklı olmasına, başarı ve sonuç odaklı olmasına, öğrenmeye ve gelişmeye açık olmasına da önem vererek personel seçimlerini yapıyor.

Eğer siz de bu sıra dışı ekipte yer almak isterseniz aşağıdaki bağlantıdan açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Domino’s Pizza İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sami dedi ki:

    MerabaLar Ben İş Arıyorum Yardımcı oLurmusunuz.?

BİR YORUM YAZ