Eczacıbaşı İş Başvurusu

Eczacıbaşı İş Başvurusu

Eczacıbaşı İş BaşvurusuDr. Nejat F. Eczacıbaşı tarafından 70 yıl önce kurulan Eczacıbaşı Topluluğu,  1952’de İstanbul’da Türkiye’nin ilk modern ilaç fabrikasını kurdu. Bugün altısı yabancı ortaklı olmak üzere toplam 39 kuruluşu, 10.950 çalışanı ile Türkiye’nin en büyük sanayi topluluklarından biridir. Dünyanın tek çatı altında toplanmış en büyük seramik sağlık gereçleri fabrikalarından birine sahip olan topluluk temizlik kağıtları pazarında Türkiye’de lider konumundadır. Eczacıbaşı ülkemizin en köklü kurumlarından biridir.

Ülkemizin en büyük kuruluşları arasında bulunan Eczacıbaşı topluluğu iş fırsatları ve yeni isdihdam yaratması açısından ülke ekonomisinin de bel kemiği olan firmalarımızdan biridir. Eczacıbaşı topluluğuna dahil kuruluşların eleman ihtiyaçları Eczacıbaşı Kariyer tarafından yönetiliyor. Eczacıbaşı Topluluğu’na tüm başvurular sadece Eczacıbaşı Kariyer (www.eczacibasikariyer.com) başvuru sitesinden yapılmaktadır. Eczacıbaşı bünyesindeki çalışanların eğitim düzeyleri, yetkinlikleri, performansları ve piyasa değerleri dikkate alınarak ücret yönetimini belirler. Eczacıbaşı Kariyer’de “İlanlar” alanından kullanıcı adı ve şifre oluşturarak adımları takip edip başvurunuzu yapabilirsiniz.

Eczacıbaşı topluluğundaki kuruluşlardan birinde görev almak ister misiniz? personel alımlarını açık oluşan pozisyonlar için iş ilanları yayımlayarak yapmaktadır.

Türkiye’nin en seçkin kuruluşlarından Eczacıbaşı bünyesinde görev almak isteyen kişilerin firma tarafından verilen ilanları düzenli olarak takip etmesi gerekmektedir. Başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar iş görüşmesi için davet edilmektedir. Eczacıbaşı işe alım süreci açılan pozisyona bağlı olarak sadece mülakat uygulanırken bazı pozisyonlar için ise yetenek bazlı testler ve yazılı sınavlar uygulanabilmektedir.

Eczacıbaşı İş Başvurusu Formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Özelde Diş Tedavisi Yürürlüğe Girdi başlıklı makalemizde `sağlık bakanlığı, ADSM ve diş tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 16 YORUM
 1. hasan ulaş dedi ki:

  hasan ulaş marangoz montac ustasıyım sırketınız bunyesınde calısmak ıstıyorum

 2. erdoğan can 0534 210 68 57 dedi ki:

  Acil iş arıyorum sertefikalerım var bahçıvanlık bilgisayar ofis boy olarak garsonluk tecrübemde var 0534 210 68 57

 3. damla buse kosak dedi ki:

  Ben satis danismaniyim sirketini bunyesinde calismak istiyorum

 4. Elif Yıldız dedi ki:

  Merhaba,
  ben kimya bölümü mezunuyum sizinle çalışmak istiyorum.

 5. yilmz Boztepe dedi ki:

  ben elektrik teknisyeni makine arza bakım onarım ustasiyim

 6. Ilknur Balcı dedi ki:

  Muhasebe ,danisma veya ofis bunyenizde calismak istiyorum

 7. Saliha dedi ki:

  Acil çalışmam gerek muhasebe ofis danışma bünyesinde çalışmak istiyorum

 8. Yahya Menkuc dedi ki:

  C.G.sınıfı ehliytim var fotif .beko lider setifkam .motor ustalık belgem kaynakçı ve iş güvenli sertifgam var

 9. Volkan BARAN dedi ki:

  İsmim volkan baran elektronik işiyle uğraşıyorum 13 senedir meslek lisesi elektronik bölümü mezunuyum kalfalik belgem var e sınıfı ehliyetim var aktif araç kullanıyorum satış konusundada deneyimim var

 10. Yilmaz GÜNGÖR dedi ki:

  5 yıldır makam şoförü koruma olarak çalışmaktayım sizin gibi dünya çapında büyük bir şirket de çalışmak isterim.saygilarimla.

  1. Yilmaz GÜNGÖR dedi ki:

   Şirketimizin bunyesinde çalışmak isterim.5 yıldır makam şoförü koruma olarak çalışmaktayım..artık büyük bir firmada çalışmak istiyorum..

 11. Mustafa bagatur dedi ki:

  Forklif oparetorum sizinle calismak isterim.

 12. Ersin dedi ki:

  Ben maden teknikeriyim sizinle calismak istiyorum.

 13. mesut dedi ki:

  3 ay bilg. muhasebe var sertifikalıyım çeşitli catering firmalarındada çalıştım dağıtımda deri ve tekstillede 15 yılım var sırma suda çalıştım
  cep- isim mesut ist.- pendik ikametim

 14. Sema Bayraktutan dedi ki:

  Merhaba , harita kadastro / mimari şehir planlama bölümü mezunuyum ve ayrıca kamu son sınıf öğrencisiyim .3 yıl iletişim danışmanlığı ve 3 yılda vitra bayisinde ıslak zeminlerde iç tasarımla ilgilendim . Dönüş yaparsanız memnun olurum ve detaylı görüşme sağlarız.Teşekkür ederim .

 15. Özgür dolanbay dedi ki:

  Seramik bölümü okudum işçi olarak çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ