Electro World İş Başvurusu

Electro World İş Başvurusu

Electro World İş BaşvurusuAvrupa’da elektronik ürün perakendeciliği yapan Dixons Retail plc’nin tescilli markası Electro World, Türkiye’de kısa sürede sektörde liderliğe oturdu. Ülkemizde Dixons Retail | Esas Holding / ODESA ortaklığı ile hizmet veren teknoloji mağazaları zinciri elektronik perakende sektöründe faaliyet fiyat ve çeşit avantajı nedeniyle tercih ediliyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak ve en iyi satın alma deneyimini yaşatmak iddiası ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Müşterilerine alışveriş sürecinin her aşamasında destek olan yetkin satış danışmanları da firmanın tercih edilmesinde en büyük etkenlerin başında gelmektedir.

Electro World, telekomünikasyon ürünlerinden kahverengi eşyaya, bilgisayar yazılım ve donanımından beyaz eşya ve küçük ev aletlerine, mutfak ekipmanlarından çeşitli aksesuarlara kadar pek çok kategoride geniş bir ürün yelpazesi ve marka çeşitliliği sağlıyor.

Electro World 22 ilde 33 mağaza ve 65.000 m2’ye yakın satış alanı ile müşterilerine hizmet vermektedir. 

Teknoloji mağazaları zinciri Electro World büyümesini sürdürme çalışmalarına bu yıl da devam ediyor. Electro World yeni şubeler açarak personel eleman alımları yapmaya 2013 yılında da devam edecek. Electro World, Türkiye pazarına girmesinin üzerinden kısa süre geçmesine rağmen 33 mağazaya ulaşan şirket, geçen yıl Yalova, Edirne, Şanlıurfa ve İzmit, Erzurum, Antakya ve Gebze mağazalarını açtı.

Electro World, bu yıl 20 açılış yaparak mağaza sayısını 45’e,satış alanını da 80 bin metrekareye çıkarmayı planlıyor. Yeni mağazalarla birlikte çalışan sayısı 2 bin 500’e ulaşacak. Bu durumda firma yılda en az 1.000 yeni istihdam olanağı sağlıyor.

Electro World mağazalarında görev almak isteyen adaylar iş ilanları yayınlandıkça ilgili birimlerden iş başvuru formuna ulaşarak iş başvurularını gerçekleştirebilirler.

Electro World Türkiye’ye genel başvuru yapmak isteyen adayların, güncel özgeçmişlerini ik@electroworld.com.tr adresine göndermeleri gerekmektedir.

Adaylar Electro World, açık kadrolarını ve ilanlarını Kariyer.net ve SecretCV üzerinden takip edebilir ve bu portallar üzerinden başvuruda bulunabilir. Açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan 2012 İntibak Yasasının Oranları başlıklı makalemizde intibak yasası, intibak yasası oranları ve intibak yasası zam oranları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. MEHMET ŞİMAR dedi ki:

  1987 doğumluyum.Trakya üniversitesi FİZİK bölümünü 2009 yılında bitirdim.2007 yılında B sınıfı ehliyet aldım.Askerlik görevimi kısa dönem olarak yaptım.sizinle çalışmak ve kariyer sahibi olmak istiyorum

 2. ORHAN ÇAKAR dedi ki:

  ben engelliyim part tıme çalışmak istıyorum yardımcı olurmusunuz

 3. ibrahim halil yeşilgül dedi ki:

  şanlıurfa karaköprü de ikamet ediyorum satış tercübem var

  1983 doğumluyum askerlik görevimi yaptım b/2 sürücü

  belgem var sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla iyi

  çalışmalar dilerim

 4. ibrahim halil yeşilgül dedi ki:

  şanlıyrfa karaköprü de ikamet ediyorum 1983 doğumluyum askerlik görevimi yaptım b/2 sürücü belgem var satış tercübem var sizinle çalışmak istiyorum saygılarımla iyi çalışmalar dilerim

BİR YORUM YAZ