Eurobank Tekfen İş Başvurusu

Eurobank Tekfen İş Başvurusu

Bankacılık hayatına 1989 yılında Tekfen Yatırım Finansman Bankası adı altında başlayan finans kuruluşu Bank Ekspres’i bünyesine kattı. Tekfen Grubu 2006’da bankanın stratejik bir ortak ile yoluna devam etmesi için Yunanistan’ın ikinci büyük bankası olan Eurobank EFG ile anlaştı. Eurobank EFG, bankanın yüzde 70 Tekfen Grubu yüzde 30’luk hissesi ile stratejik ortaklığını 2008 tarihinde Eurobank Tekfen olarak sürdürmeye başladı.

Eurobank Tekfen İş Başvurusu

Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerine yayılmış, kambiyo yetkisine sahip 60 şubesiyle müşterilerine çözüm ortağı olmayı sürdüren Eurobank Tekfen 20.000’in üzerinde çalışanı ile ürün ve hizmetlerini 1600 şubesi ve alternatif dağıtım kanallarından oluşan bir network’le sunmaktadır. Avrupalı uluslararası bankacılık organizasyonu Eurobank EFG Grubu’nun bir üyesi olan Eurobank Tekfen, 59 Şubesi ile Kurumsal, Ticari, İşletme ve Bireysel Bankacılık alanlarında hizmet vermektedir.

Eurobank Tefken 2013 yılındaki büyüme hedefleri doğrultusunda nitelikli bankacıları ve yeni mezunları, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuna katılmaya davet ediyor.

Banka eleman seçiminde, gelişim potansiyeli olan kişilerin banka yetkinliklerine, ilgili pozisyonun gerektirdiği nitelik/tecrübeye uygunluğu ve sektörel koşullarını göz önüne alır.

Başvuru yapan deneyimli ve deneyimsiz adaylar İnsan Kaynakları Grubu yetkilileri ile personel ihtiyacı olan Şube/Bölüm yetkilisinin katıldığı görüşmelere davet edilir. Bankacı adayı yetiştirme programlarına personel alımlarında; mülakat dışında, genel yetenek sınavı ve İngilizce sınavları da yapılabilir.

Eurobank Tefken personel alımlarını Secret CV işbirliği ile yürütmektedir. Bankanın açık pozisyonlarında belirtilen i
Eurobank Tefken açık pozisyonlarında başta gişe yetkilisi olmak üzere, operasyon yetkilisi, şube operasyon yönetmeni, portföy yöneticisi, şube ve genel müdürlük müfettişleri, itibariyle işe alım uzmanı, risk yönetimi uzmanı, gayrimenkul değerlendirme uzmanı, peğitim yetkili yardımcısı gibi pozisyonlarda personel alımı yapılacaktır.lanlarına veya genel başvuru niteliğinde düzenlenen ilanlarına başvuru yapılabilir. Bu durumda bankanın oluşabilecek açık pozisyonlarında değerlendirilecek ve niteliklerinize uygun pozisyonlar oluşması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

Eurobank Tefken Genel Başvuru yaparken çalışmak istediğiniz bölümü ve ili belirten ön yazı ile başvurunuzu gerçekleştirmeniz daha kolay değerlendirilmeye alınmasını sağlar.

Eurobank Tekfen açık pozisyonlarına buradan takip edebilirsiniz.

Eurobank Tekfen Genel Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ