Evve Alışveriş Merkezleri İş İlanları

Evve Alışveriş Merkezleri İş İlanları

2003 yılından beri faaliyet gösteren Evve Alışveriş Merkezleri bir evin ihtiyacı olan A’dan Z’ye tüm ürünlerin satışını yapan bir firmadır. Genç ve dinamik ekibiyle mobilya, halı,beyaz eşya, elektronik, ev tekstili, zücaciye alanında satış yapan Türkiye`nin öncü firmasıdır. Evve Alışveriş Merkezleri İstanbul’da Arnavutköy, Avcılar, Bağcılar, Esenler, Kıraç, Maltepe, Tuzla, Parseller, Şirinevler, Bayrampaşa, Yalova, Edirne  semtlerinde müşterileriyle buluşuyor. Evve Alışveriş Merkezleri iş arayanların çalışmak istedikleri firmalar arasında yer alıyor. Her geçen gün büyümeye devam eden şirket artan personel ihtiyacını sürekli yeni alımlarla karşılıyor. Evve Alışveriş Merkezleri eleman alımlarında müşterilerine iyi hizmet vermek için güler yüzlü, iletişim becerileri güçlü ve enerjik özellikleri taşımalarını göz önünde bulunduruyor. Evve Alışveriş Merkezleri iş arayanların çalışmak istedikleri firmaların başında gelir. 

Evve Alışveriş Merkezlerinde açık olan iş kadrolarına başvuru yapmak için firmanın resmi internet sayfasındaki insan kaynakları bölümündeki başvuru formunun doldurulması gerekmektedir. Evve Alışveriş Merkezleri mağaza müdürü, ön muhasebe elemanı, genel muhasebe sorumlusu, borç takip şefi, Araştırma ve Raporlama Uzmanı, satış danışmanları, Kredi İstihbarat Yetkilisi, İnternet Satış Temsilcisi, Avukat, İnsan Kaynakları Uzmanı, Mobilya Montaj Elemanı, Mobilya Sevkiyat Elemanı, Lojistik Depo Elemanı olarak görevlendirilmek üzere personeller arıyor. Bu birimlerde görev almak üzere başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. EVVE’nin farklı şubelerinde farklı birimlerdeki açık kadrolara buradan başvuru yapabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Özelde Diş Tedavisi Yürürlüğe Girdi başlıklı makalemizde `sağlık bakanlığı, ADSM ve diş tedavisi hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ