Faruk Güllüoğlu İş Başvurusu

Faruk Güllüoğlu İş Başvurusu

Faruk Güllüoğlu İş BaşvurusuGüllüoğlu ailesi, 1871 yılından beri Gaziantep’te baklavacılık yaparken 1949 yılında, İstanbul Karaköy’de Mustafa Güllü önderliğinde üretim ve satış mağazasını açarak sektöre adım atmıştır. Artan talepler nedeniyle oğlu Faruk Güllü 1993 yılında firmadan ayrılarak Güllüoğlu markasını yurtdışına taşıyarak, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de imalat- satış yerini açmıştır. Faruk Güllü, 1994 yılında Bakırköy’de kurduğu satış merkezinden sonra pazarlama ve satış ağını genişleterek 2001’den beri Merter’deki tesislerinde, modern ve hijyenik koşullar altında üretim ile sürdürmektedir.

2006 yılında Bayrampaşa’da üretim tesisinde baklavanın yanı sıra helva, reçel ve lokum grubu ürünlerini Lalin markası altında üretimini yaparak piyasaya sunmuştur.

Güllüoğlu Faruk Güllü, İstanbul’un çeşitli noktalarında 26 satış noktasında müşterilerine hizmet vermektedir. Bakü’deki imalat ve satış mağazasının yanında Belçika ve Estonya’nın başkenti Tallinn’de adını yurtdışındaki müşterilerine duyurmaya devam ediyor. Ürünlerini Başta Avrupa, Japonya, Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, Ukrayna ve ABD olmak üzere 30 ülkeye baklava ve Lalin grubu ürünleri ihraç eden Faruk Güllü, sektöründe bir öncü olarak ilk online satış sitesi ile hizmet veriyor.

Mağazacılık konseptini dünya trendlerine göre değiştirerek yeni yüzü ve yeni mağazacılık markası  Faruk Güllüoğlu İstanbul ile tatlı ve cafe&restoran ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.
Faruk Güllüoğlu 2013 yılında da büyüme hedefleri doğrultusunda 500 kişiyi işe alacak. Mağaza sayısındaki artış ve sektördeki personel sirkülasyonun çok hızlı olması nedeniyle personel alımı yapılacağını duyuran Güllüoğlu İnsan Kaynakları
Güllüoğlu, 900 personeline dönemsel olarak müşteri ilişkileri eğitimleri vererek müşteri memnunmiyetini sağlıyor. Bu nedenle Güllüoğlu baklavacılar zincirinin bir halkası olmak isteyenler de öncelikle oryantasyon eğitimine alınır. Çalışanlar meslekî ve uygulamalı sınavlardan geçerler. sınavlarda başarı sınırı olan %85’in altında not alan çalışanlar, tekrar eğitime alınarak bilgilendirilir. Faruk Güllüoğlu İstanbul’da çalışanların memnuniyetine müşteri memnuniyeti kadar önem verilmekte ve çalışanlara kariyer imkânları sağlamaktadır.

Güllüoğlu baklavacılar zinciri iş başvurusu yaparak sizde tatlıcılık sektöründe çalışabilirsiniz. Faruk Güllüoğlu personel alımlarını sadece kendi bünyesindeki İnsan Kaynakları tarafından yönetiyor. Faruk Güllüoğlu İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ