Filli Boya İş Başvurusu

Filli Boya İş Başvurusu

Filli Boya İş BaşvurusuBetek Boya  Kimya ve Sanayi 1988 yılında inşaat malzemeleri pazarının ihtiyaç duyduğu beton katkıları, hazır harçlar ve su izolasyon malzemeleri alanlarında sektöre adım attı. Yüksek kaliteli ürünlerini etkin satış ve pazarlama sistemleri ile sunarak kısa sürede şirketi büyüttü. Beton ve teknik kelimelerinin baş harflerinden oluşan Betek, inşaat malzemelerinin dışında inşaat boyalarını da ürün gamına ekleyerek Filli Boya markasını yarattı.

Bugün ise binin üzerinde çalışanı, 3.000’e yakın satış noktası ile sadece boya sektörü değil Türkiye’nin en önemli sanayi kuruluşları arasında önemli bir konuma sahiptir.

Betek Boya Gebze’deki fabrikası ülkemizin ilk entegre tesisi olarak, boya ve yalıtım sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu konumundadır. Ayrıca yeni açılmakta olan Betek Kayseri fabrikasında da ısı yalıtım sıva, yapıştırıcı ve son kat kaplamaları, EPS ısı yalıtım levhası üretilecektir.

Betek Kayseri’deki fabrikası, Gebze fabrikası ve eleman ihtiyacı olan pozisyonlarında görevlendirmek üzere personeller arıyor. Betek boya eleman alımlarını kariyer.netten duyuruyor. Betek Boya bünyesinde görev almak isterseniz açık pozisyonlara buradan ulaşabilirsiniz.

Firmaya yazılım ve planlama uzmanı alımı, Sap uzmanı, asistan, bölge temsilcisi, satış danışmanı, üretim sorumlusu, bölge satış sorumlusu, teknik ürün pazarlama uzmanı, sağlık memuru alımı ve ürün sorumlusu gibi pek çok pozisyonlarda eleman alımları olacaktır. İlgili ilanda belirtilen şartlara haiz adayların aynı bağlantıdan başvuru yapması yeterlidir.

Betek’te pozisyona en uygun adayları seçmek için İnsan Kaynakları sorumluları görüşmeler yapar. Bu görüşmelerde kişinin yetkinlikleri, kişilik özellikleri gibi kriterlerle ilk değerlendirme yapılır. İlgili bölüm ise adayın teknik bilgisini, işi istenen düzeyde yapacak tecrübe ve yeteneğe sahip olup olmadığını değerlendirilir.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. sedat dedi ki:

    ben alcı,boya,yalıtım,duvarkağıdı,alcıpan ve seramik işeleri yapıyorum kendi bunyem de eniyi ustayım diye bilirim turkiyede calıştığım sektörde aldığım apara yetmiyor bana yurt dışında calış mak istiyorum firma bünyesinde olmak şartıyla adım sedat koçak arar sanı giderim daha önce den deyimim yok hayırlı günler dilerim

  2. Ramazan kantar dedi ki:

    Fiili boya çalışma istiyorum

BİR YORUM YAZ