Finansbank yeni çalışma arkadaşları arıyor

Finansbank yeni çalışma arkadaşları arıyor

finansinvest_logoFinansbank ve aynı gruba bağlı olan diğer şirketlerinde görevlendirilmek üzere yeni takım arkadaşları aranıyor. Fiba grup bünyesinde bulunan bankacılık sektörünün parlayan yıldızı Finansbank, sermaye piyasalarında hizmet vermek üzere Finansbank’ın bir iştiraki olarak kurulmuş “Finansinvest, Finansleasing ve Cigna Finans genç ve dinamik yeni personeller arıyor.

Finansbank bünyesinde görevlendirilmek üzere Erzurum için çağrı merkezi personeli, İstanbul için güvenlik görevlisi ve çeşitli pozisyonlarda personel alınacaktır.

Merkezi İstanbul Akmerkez’ de olan Finansinvest, Adana, Ankara, Antakya, Antalya, Bursa, Gaziantep, İzmir ve Gebze’de bulunan şubeleri için müşterilerine sermaye piyasalarında hizmet sunacak yeni çalışma arkadaşları aranıyor.

Sigortacılık alanında sektörde hızlı bir yükseliş gösteren Cigna Finans bünyesinde görevlendirilmek üzere de yeni takım arkadaşları aranıyor. Birçok illerde sigorta sektöründe kariyer yapmak isteyenler için iş ilanları yayınlandı. Finans Bank ve diğer şirketlerdeki açık pozisyonlara buradan inceleyerek başvuru yapabilirisiniz. Finans Bank, Cigna Finans, Finansinvest ve Finansleasing iş ilanlarına ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ