Garanti Bankası Güncel İş İlanları

Garanti Bankası Güncel İş İlanları

Garanti Bankası her geçen gün kadrosuna yeni personeller katmak için ilanlar yayınlıyor. Garanti Bankasının yeni açılan şubeleri ve mevcut şubelerinde açık kadrolara yeni çalışma arkadaşları eklenecek.

Garanti Bankası yeni iş ilanları yayınlayarak hangi pozisyonlar için personel alınacağını duyurdu.

Garanti Bankası Güney Ege Bölgesi için geçici, Kıbrıs Eskişehir, Bilecik, Kütahya şubeleri için ise tam zamanlı Gişe Asistanları alacak. Garanti Bankasının İstanbul şubelerinde tam zamanlı ve part- time olmak üzere ise Gişe Asistanı ilanı yayınlandı.

Garanti Bankası Çorlu şubesinde görevlendirmek üzere mobil grup asistanları alınacaktır. Bankanın Sivas ve Güneşli’de bulunan genel merkezlerindeki açık kadrolara da Çağrı Merkezi Personelleri alınacaktır. Ayrıca Güneşli genel müdürlükte görev alacak Lisans öğrencileri Çağrı Merkezi gece vardiyası için personeller alınacaktır. Bankanın Güneşlide bulunan dış dolandırıcılık eylemleri karşısında maruz kalınan riskleri değerlendirmek amacıyla kurulmuş olan Güvenli Operasyon Müdürlüğü‘nde görevlendirilmek üzere; Operasyon Asistanı ve Güvenli Operasyon Asistanları alınacaktır. Belirtilen kriterleri taşıyan adaylar aşağıdaki bağlantıdan başvuru yapabilir.

Garanti Bankasının güncel ilanları İnsan Kaynakları sayfasında yayınlanmaktadır. Aranan özellikleri taşıyan adaylar “Başvur” butonunu tıklayarak formu doldurabilirler.

Garanti Bankası güncel iş ilanlarını incelemek Garanti Bankası İş Başvuru formuna buradan başvurabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ