Garanti Bankası İş Başvurusu- 3 Bin kişi Alacak!

Garanti Bankası İş Başvurusu- 3 Bin kişi Alacak!

Garanti Bankası Anadolu’daki şube ağındaki genişleme ve genel müdürlük kadrolarındaki ihtiyaçları karşılamak amacıyla personel alımı yapılacak. Garanti Bankası 2013 yılında 3 bin kişi işe alacak.

Garanti Bankası 65 yıllık köklü deneyimi ve aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası konumundan dolayı iş arayanların çalışmak için yoğunlukla müracaat ettiği özel bankalar arasında yer almaktadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarından Garanti bankasında çalışmak isteyenler Garanti Bankası insan kaynaklarında sürekli güncellenen açık pozisyonlardan istediklerine ve uygun lokasyonlara başvuru formu doldurmalıdır. Müşteri odaklı çalışarak müşterilerine modern, kaliteli ve inovatif ürünler sunması Garanti Bankası’nı Türkiye bankacılık sektöründe zirveye taşıyan unsurlar arasında 17 bin personeli bulunuyor.

Garanti Bankası Personel Alımları ve Kariyer Süreci.. 

Garanti Bankası finansal hizmetler alanında olduğu gibi insan kaynakları alanında da son derece profesyonel çalışmalar sergilemektedir. Personel işe alımları için yeni mezunlar ve deneyimliler olmak üzere 2 temel grupta değerlendirir. “Yeni mezunlar” kategorisinde müfettiş yardımcısı, bilgi sistemleri denetçisi yardımcısı, management trainee, gişe asistanı veya çağrı merkezi personeli olarak işe başlama imkanı bulabilirsiniz.  “Deneyimliler” kategorisinde Garanti Bankası Genel Müdürlüğü bünyesindeki belirlenen pozisyonlarda ve şubelerde bireysel bankacılık, özel bankacılık, kobi bankacılığı, ticari bankacılık ve kurumsal bankacılık alanında “müşteri ilişkileri yöneticisi” olarak çalışabilirsiniz. 

Garanti Bankası üniversite öğrencileri için kampüs etkinlikleri, staj programları ve alternatif iş olanakları gibi imkanlar sunarak, öğrencilere birer insan kaynağı olarak daha okul aşamasında bankacılık alanında eğitmek için çalışmalar yapıyor.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Garanti Bankası personel alımları ve iş ilanları ile ilgilenen adaylar www.garanti.com.tr adresi üzerinde “İnsan Kaynakları” bölümü altında “Garantili Kariyer” bölümüne üye olarak bankanın iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formunu doldurabilir ve özgeçmiş göndererek Garanti Bankası’na iş başvurusunda bulunabilirler.

Garanti Bankası Açık Pozisyonları “İnsan Kaynakları” bölümünde sürekli güncellenmektedir.

Garanti Bankası Üniversite Öğrencileri, Yeni Mezunlar ve Deneyimliler için  Açık Pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Garanti Bankası İnsan Kaynakları sayfasına üye girişi yaparak İş Başvuru Formuna Buradan Ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilecek diğer işe alım ilanları:

[five_col query_type=”posts” posts=”7303,7300,7294,7169,7172″ num=”5″]


Bir önceki yazımız olan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu uzmanlık sınavı ilanı başlıklı makalemizde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Btk ve BTK uzman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ