Garanti Bankası Yeni İş İlanları

Garanti Bankası Yeni İş İlanları

Garanti Bankası Personeli Alımı Garanti Bankası yeni açılan şubeleri ve mevcut şubelerindeki personel ihtiyacını gidermek amacıyla yeni ilanlar yayınladı. Garanti Bankasının çeşitli lokasyonlarında farklı pozisyonlardaki açık kadrolara yeni personeller alınacaktır.

Garanti Bankası Tekirdağ şubesinde görevlendirilmek üzere tercihen 4 yıllık üniversite mezunu gişe asistanı alınacaktır. Çorlu şubelerindeki ihtiyaç için ise Mobil Grup Asistanı ve Gişe Asistanı olmak üzere personel alınacaktır. Mobil Grup Asistanı için minimum 2 yıllık Meslek Yüksekokulu mezunu adaylar başvuru yapabilir. Görev alanları ise zırhlı araçla önceden belirlenmiş güzergahlar arasında nakit taşımacılığı yapmaktır.

Ayrıca İstanbul, Tekirdağ, Çerkezköy, Adapazarı şubelerine gişe asistanı; Kıbrıs şubesine ise sezonluk gişe asistanı alınacaktır. Garanti Bankası yeni yayınladığı ilanlarında Çağrı merkezi personelleri alınacağını da duyurdu. Garanti Bankası Güneşli Genel Müdürlüğünde yer alan çağrı merkezinde görevlendirmek üzere; lisans ya da meslek yüksekokulu mezunu veya lisans öğrencisi adaylar bu ilana başvurabilir. Ayrıca çağrı merkezi gece vardiyasında görevlendirilmek üzere 3. veya 4. sınıfta okuyan lisans öğrencisi adaylarda bu ilana başvurabilir. Çağrı merkezi personelleri, bankacılık hizmeti almak için arayan müşterilerin taleplerini almak ve doğru yönlendirmekle görevlendirilir.

Müşterilere, telefon ve internet bankacılığı, kredi kartları ve diğer finansal hizmetlerin satışını sağlamak da görevleri arasındadır.

Garanti Bankası İstanbul için Kurumsal Bankacılık Müşteri Temsilcisi, Müşteri Memnuniyeti Müşteri Temsilcisi ve Müfettiş yardımcıları alınacaktır.

Garanti Bankasının güncel ilanları İnsan Kaynakları sayfasında yayınlanmaktadır. Aranan kriterleri sağlayan adaylar “Başvur” butonunu tıklayarak formu doldurabilirler.

Garanti Bankası güncel iş ilanlarını incelemek ve başvuru yapmak için lütfen tıklayınız. 

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ