Genpa Telekomünikasyon İş Başvurusu

Genpa Telekomünikasyon İş Başvurusu

genpa-is-basvurusuErdem Holding bünyesinde hizmet veren telekomünükasyon firması Genpa 1978 yılında kurulmuştur. Ülkemizde GSM teknolojisinin yaygınlaşarak pazarının artmasıyla Nokia markalı cep telefonlarının Türkiye Distribütörlüğünü alarak yükselişe geçmiştir. Genpa Samsung cep telefonları ve aksesuarlarının satış ve dağıtımının yanı sıra Turkcell işbirliğiyle Apple iPhone cep telefonu ve aksesuarlarının ithalatı, satış, dağıtım ve teknik servis hizmetini vermektedir. Genpa markası altında zincir mağazacılık alanlarında faaliyet gösteren GENPA; Turkcell distribütörü olarak Turkcell kampanya telefonlarının dağıtımı, Turkcell kontör satışı, SIM Kart satışı hizmetini de vermektedir. Genpa ülkemizde 3600 civarında bayi sayısına ve 5400′ü aşkın satış noktasına sahip olan Erdem Holdingin en güçlü şirketidir.

Türkiye’nin en büyük bilişim şirketlerinden olan Genpa İstiklal caddesinde mağaza açma hazırlıklarını sürdürüyo. Gerek İstiklal mağazası için, gerekse diğer mağazalarında görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları aramaktadır. Sizlerde kariyerinizi ülkemizin iletişim sektörün lideri konumunda olan Genpa firmasında geliştirmek isterseniz sayfamızdan firmanın açık pozisyonlarını takip edebilirsiniz. Genpa Telekominikasyon Genel İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Genpa Telekominikasyon İş Başvurusu için açık olan pozisyonlar;

Yakında İstiklal Caddesinde açılacak olan Türkiye’nin en prestijli Samsung Mobile mağazasında görevlendirmek üzere En İyileri arıyor. En az Lise mezunu, İngilizce bilen, esnek çalışma saatlerine uyum gösterecek, insan ilişkileri kuvvetli adaylar aranıyor.

Çağrı Merkezi Uzmanları ve Uzman Yardımcısı, Lojistik Depo Uzman Yardımcısı, Kalite Kontrol Uzman Yardımcısı, İletişim Danışmanı, Yazılım Uzmanı, GSM Teknisyeni, Teknisyen, Aksesuar Satış Danışmanı, Samsung Mobile Satış danışmanı ve daha pek çok pozisyon için elemanlar alınacaktır. Genpa Telekominikasyon  açık olan pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ