Gold Bilgisayar İş Başvurusu

Gold Bilgisayar İş Başvurusu

Gold Bilgisayar Personel Alımı İş Başvurusu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Türkiyenin önde gelen teknoloji marketlerinden olan Gold Bilgisayarı da bünyesinde barındıran Metro Elektronik, 1991 yılında bilgisayar teknolojilerini “daha ucuz, daha hızlı ve daha yakın” prensipleriyle müşterilerine ulaştırmak amacıyla kurulmuştur. Kısa zamanda büyüyen Gold Bilgisayar 1995 yılında Metro Elektronik’i de yurt dışı ve Türkiye pazarı arasında aracılık yapması için kurarak ülke çağında faaliyetlerine başlamıştır. 

Türkiye’de teknoloji marketi kavramını getiren Gold Teknoloji Marketleri, cep telefonundan fotoğraf makinesine, televizyondan bilgisayara, küçük ev aletlerinden bilgisayar donanımlarına, ofis gereçlerinden oyun konsollarına, teknoloji adına ihtiyaç duyulan her çeşit ürünü, en ekonomik fiyat ile en uygun ödeme koşullarında sunmaktadır.

21 yıl önce ilk mağazasını Kadıköy’de açan Gold Teknoloji Marketleri bugün 650’nin üzerinde uzman personeli, 52 satış noktası ve Gold.com.tr e-ticaret platformu ile Türkiye’nin her köşesine “Hesaplı Teknoloji” sloganıyla ulaşmayı amaçlamaktadır. Gold Group Şirketleri arasında Gold Teknoloji Marketleri, hızlıal.com, Sanalpazar.com adlı e-ticaret siteleri de vardır.

Bugün itibariyle Türkiye genelinde 80 mağazası olan Gold Bilgisayar, Hem kendi bünyesinde hemde kurmuş olduğu Metro Elektronik Dış Tic. A.Ş. de istihdam edilmek üzere başta yazılım uzmanı, santral görevlisi, şoför, depo personeli, mağaza denetçisi, ingilizce tercüman, satış temsilcisi, teknik servis elemanı, web tasarım uzmanı,çağrı merkezi görevlisi ve mağaza müdürü olmak üzere çeşitli pozisyonlarda personel alımı yapacaktır.

Personel alımlarını kariyer net ve yenibiris sitesi üzerinden alan Gold Bilgisayar yapılan başvurulardan uygun olanları İnsan Kaynakları tarafından değerlendirilerek uygun adaylarla mülakat yapılır ve olumlu bulunanlara iş teklifi yapılmaktadır.

Personel Alım İlanları için Tıklayınız..

Kariyer net İlanları için Tıklayınız..


Bir önceki yazımız olan Barcelona - Real Madrid Maçı Canlı başlıklı makalemizde Barcelona - Real Madrid Maçı canlı izle, Barcelona - Real Madrid Maçı Canlı izle 21 Nisan 2012 Cumartesi ve Barcelona - Real Madrid Maçı golleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ