Grup Hatipoğlu Market İş Başvurusu

Grup Hatipoğlu Market İş Başvurusu

Grup Hatipoğlu Market İş BaşvurusuHatipoğlu Marketler zinciri 1997 yılında ilk mağazasını İstanbul Dudullu’da hizmete açtı. Küçük bir mağazayla adım attığı organize perakende sektöründe çok sayıda yerel marketin kurulmasına öncülük etti. Hatipoğlu Marketler olarak da tanınan Grup Hatipoğlu, “sektörden kazandığını sektöre aktarma” ilkesi ile yatırımlar yaparak bugün 30 hipermarket ve 1 alışveriş merkezi ile müşterilerinin hizmetindedir. İstanbul’un en önemli yerel hipermarketler zincirinden biri olan Grup Hatipoğlu, her yıl açtığı yeni mağazalarla hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. Grubun Dudullu’da iki, Çakmak, Örnek, Ihlamurkuyu, Sultanbeyli, İçerenköy, İçerenköy-Kiptaş, Ümraniye(3), Atakent, Yavuztürk, Cevizli, Kazım Karabekir, Fikirtepe, Güzelyalı, Ünalan, Küçükyalı, Zümrütevler-Nil, Zümrütevler-Tülin, Sultanbeyli, Maltepe’de 2 ve GOP- Küçükköy,  Bağcılar-Merkez, Kayışdağı, Taşdelen, Şahinbey ve Bulgurlu’da  bulunan toplam 30 hipermarketi bulunuyor. Ayrıca 2007 yılının mayıs ayında Dudullu’da hizmete açılan Asya Park, ilk alışveriş merkezi yatırımı olarak hizmet veriyor. Anadolu yakasının ilk Outlet alışveriş merkezi olma özelliğini taşıyan Asya Park, şirketin guru duyduğu projelerinden biridir.

Grup Hatipoğlu gerek yeni açılacak şubeleri için, gerekse mevcut şubeleri için personel alımları yapmaya devam ediyor. Gelişime açık, i

  • nisiyatif kullanabilen, e

  • kip çalışmasına yatkın olan, kariyer planları yapan adaylar Hatipoğlu bünyesinde görev almak için başvuru yapabilir.

Grup Hatipoğlu bünyesinde çalışmak isteyenler başta kasiyer, reyon görevlisi, şoför, personel yetkilisi, mağaza müdürü gibi pozisyonlar için başvuru yapabilir.

Grup Hatipoğlu Marketlerine iş başvurusu yapmak için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ