Gümrük Bakanlığı, başvuru formunu yayınladı

Gümrük Bakanlığı, başvuru formunu yayınladı

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bu yıl çok sayıda memur alacağına dair duyuru yaptı. Denetmen yardımcıları, Gümrük ve Ticaret Uzman yardımcıları ve B grubu memur olmak üzere toplamda 2165 memur alımı yapılacak. Bakanlık her grup için farklı ilan açarak adaylarda aranan özellikleri ilan etti. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın memur alımına başvurular alınmaya başladı.

Gümrük Bakanlığı, başvuru formunu yayınladı   Gümrük ve Ticaret bakanlığı B Grubu personel alımı kapsamında 1000 muhafaza memuru ile 6 VHKİ, 42 avukat, 200 muayene memuru, 35 icra memuru, 305 memur, 80 bilgisayar işletmeni, 8 tekniker, 54 teknisyen, 10 kaptan, 4 makinist, 14 şoför, 12 ambar memuru, 10 veznedar, 11 satış memuru olmak üzere toplam 1791 personel alacak. Be grubundaki bu personeller için başvurular bugünden itibaren alınmaya başladı.

Gümrük ve Ticaret bakanlığı B Grubu personel alım ilanına buradan ulaşabilirsiniz.   

Gümrük ve Ticaret bakanlığı B Grubu personel Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.  

İş talep formuna ulaşmak için,

* TC kimlik no, doğum tarihi, nüfus cüzdanı seri/no bilgilerinizi eksiksiz ve doğru biçimde doldurmanız,

* 2012 yılı KPSS’de lisans mezunu olmanız durumunda KPSSP3, önlisans mezunu olmanız durumunda KPSSP93, ortaöğrenim mezunu olmanız durumunda KPSSP94 puan türünde 70 ve üzeri puan almış olmanız gerekmektedir.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. emine dedi ki:

    Merhaba , ben Lojistik 2. sınıf öğrencisiyim geçen yıl önlisans sınavına girdim haziran ayında tercih vermek istiyorum fakat önceki tercihlerde fark ettım ki lojıstik ataması hiç yapılmamış neden?

  2. tahu dedi ki:

    intrnette aradığımız birşeyi bulamamak çok kötü bir şey hani nerede bu form??????????
    Girmediğim site kalmadı…..!!

BİR YORUM YAZ