Halkbank 40 Yeni Şube için 750 Eleman Alacak

Halkbank 40 Yeni Şube için 750 Eleman Alacak

Halkbank 2013’te 40 Yeni Şube için 750 Eleman Alacak Halkbank 2013’te 40 Yeni Şube için 750 Eleman İstihdam edecek. Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan bankanın 2012 yılı rakamsal verilerini açıkladı.

Süleyman Aslan 2012 yılı ile ilgili operasyonel verimliliği artırma, şubeleşme ve istihdam yaratma konularında da atılım yaptıklarını sözlerine ekledi. Aslan, 2012 içinde açtıkları 50 yeni şube ile toplam şube sayısını 816’ya çıkardı. Yeni açılan şubelere alınan elemanlarla birlikte toplam eleman sayısını 14 bin 971’e çıkardıklarına dikkat çekti.

Süleyman Aslan, 2013 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda minimum 40 yeni şube açacaklarını müjdeledi. Açılacak yeni Halkbank şubelerinde 750 yeni isdihdam açılacağını da belirtti. Halkbank bünyesinde yeni açılacak şubelerde görevlendirilmek üzere 750 eleman alacaklarını belirtti.

Halkbank bu sene de özkaynak kârlılığı en yüksek bankalardan biri olma başarısını sürdürmeyi planlıyor. Bankamız şubeleşme ve yeni istihdam yaratma anlamında da hız kesmiyor. Aslan yılın ilk yarısında 21 şube açtıklarını, yılsonuna kadar 40 civarında yeni şube açmayı planladıklarını belirtti. 2012’nin başından itibaren 500 yeni istihdam sağlayan bankada yılsonuna kadar 1250 çalışanı daha Halkbank ailesine katmayı hedefliyor.

Halkbank işe alım sürecinde adayların gösterdiği performansı ve yetkinlikler dikkate alınır. Bunun yanında, unvanın ve görevin niteliğine göre, düzenlenen yükselme sınavları ve eğitim programlarının sonuçları da diğer belirleyici faktörlerdir.

Halkbank’ta isdihdam edilecek personelin katılacağı sınavlar ile ilgili henüz takvim açıklanmadı. Sınav takvimi ve sınav tarihleri açıklandığı andan sayfamızdan sizlerle paylaşacağız. Sitemizi ve Facebook sayfamızı takip ederek Halkbank sınavları ve Halkbank iş ilanlarını takip edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. fghjkl dedi ki:

    ne 750 elemanı be adam sadece reklamını yapmış kimileride bu reklama alet oluyor

BİR YORUM YAZ