HSBC İş Başvurusu

HSBC İş Başvurusu

Dünyanın en büyük bankacılık ve finansal hizmetler kuruluşlarından biri olan HSBC Grubu, genel merkezi Londra’da olan HSBC Holdings plc’ni bünyesindeki finans ve sigortacılık alanlarında faaliyet göstermektedir.

İngiltere’de kayıtlı olan HSBC Holdings hisseleri, Londra, Hong Kong, New York, Paris ve Bermuda borsalarında işlem görmektedir. HSBC Türkiye çapında 333 şubesi, 6,483 çalışanı ile her geçen gün hızla gelişen e-ticaret fonksiyonu, internet, PC bankacılığı, interaktif TV, telefon bankacılığı ve cep telefonu bankacılığını başarı ile sürdürmektedir.

HSBC İş Başvurusu Nasıl yapılır?

HSBC bankasında kariyer yapmak için başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. HSBC iş fırsatlarına nasıl ulaşabilirim? HSBC mevcut iş fırsatlarını “İlanlarımız” bölümünden takip edebilirsiniz. Sistemde kayıtlı özgeçmişiniz varsa online olarak; yoksa “Yeni Kullanıcılar” bölümünden özgeçmiş oluşturarak yapılır. Başvuru yapan adayların, bankacılık deneyimli ve deneyimsiz olmasına göre İşe alım süreci değişebilir.

Deneyimsiz adaylar için bankanın ihtiyaçları kapsamında Gişe Yetkilisi, Müşteri Hizmet Yetkilisi ve bireysel / ticari pazarlama ekiplerinde yönetmen yardımcısı (Sales Trainee – ST) , Yönetici Adayı ( Management Trainee – MT ) olarak görev yapacak adaylar düzenlenen sınavlara davet edilir.

Her sınavda belirlenen baraj puanını geçen adaylar grup ve birebir mülakata tabi tutulur. Mülakat sonuçları olumlu olan adaylara iş teklifinde bulunulur. Bankanın ihtiyaçları ile paralel olarak üniversitelerin tüm bölümlerinden mezun adayların başvuruları değerlendirilir.

HSBC İş Başvurusu yapmak için Başvuru Formuna buradan Ulaşabilirsiniz.HSBC İş Başvurusu


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. havva çay dedi ki:

    ben havva çay aslen tayland doğum lu ama türki ye ye gelin olarak geldim burda evli ve türk vatandaşıyım hsbc bankasında çalışmak istiyorum sizd e uygun görürseniz 4 yıllık ünv mezunuym bilgisayar bilimleri mezunuyum çift vatandaşım TAYLAND ve TÜRKİYE

BİR YORUM YAZ