İNG Bank İş Başvurusu

İNG Bank İş Başvurusu

İNG Bank İş BaşvurusuING Bank, Finans sektörünün yıldızı Hollandalı ING Grubu’nun sahibi olduğu, merkezi Hollanda’da bulunan bankanın Türkiye koludur. Yurt çapında 359 şubesiyle hizmet veren Oyak Bank A.Ş., 14 Aralık 2007’de ING Grubu tarafından satın alındı. 2008’den beri ING Bank Türkiye olarak faaliyetlerine başladı. Türkiye Bankacılık sektörünün yükselen değeri olan İng Bank gelişimini hızla sürdürerek faaliyetlerine devam ediyor. İNG Bank Türkiye’nin en yeni bankası unvanıyla hizmet veren banka gerek yeni şubeleri için, gerekse mevcut şubeleri için personeller arıyor. Yeni açtığı şubelerle de müşterisine kaliteli hizmet sunan İNG, ciddi anlamda istihdam olanakları yaratarak iş gücüne büyük bir katkı sunmuştur. 2012 yılında şubelerini arttırma yolunda yeni adımlar atan İng Bank yeni personel eleman alımlarına da devam ediyor. ING Bank, deneyimli ve deneyimsiz birçok adaya iş imkanı sunarak kariyer fırsatları yaratıyor. İng Bank İnsan Kaynakları bölümünden online olarak başvuruları değerlendiriyor. İng Bank’ta çalışmak isteyen adaylar İnsan Kaynakları bölümünden açık pozisyonları takip ederek başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir. İnsan kaynakları departmanı uygun gördüğü adaylarla iletişim sağlayarak, işe alım sürecini başlatır. Adaylar “Genel Başvuru” yapabildikleri gibi, belirli fonksiyonlardaki kadrolar için de aynı form kullanılarak başvuru yapabilir.

Yetkili Yardımcısı ve altı unvanlardaki pozisyonlara yapılan başvuran adaylara Yeterlik Ölçüm Testi uygulanır. Deneyimsiz personel ve deneyimli personel alımlarında ise bireysel mülakat yapılır. 2013 İng Bank İş Başvurusu yaparak siz de bu yeni adaylar arasına girebilirsiniz.

İng Bank 2013 hedefleri doğrultusunda başta gişe memuru, çağrı merkezi görevlisi, güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, bireysel bankacılık, porföy yöneticisi, proje Kobi bankacılığı satışı, Kobi bankacılığı portföy yönetimi, iş analisti vb. pozisyonları için eleman alımları bulunuyor. Aşağıda bulunan 2013 İng Bank İş Başvurusu Formu ile siz de başvuruda bulunabilirsiniz.

2013 İng Bank İş Başvurusu Formu için Tıklayınız

 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. emine dedi ki:

    BEN EMİNE AYDIN 20 YAŞINDAYIM BANKACILIK VE SİGORTA ÖNLİSANS MEZUNUYUM.BANKANIZDA CALIŞMAK İSTİYORUM.MUĞLA FETHİYEDE YAŞIYORUM BURADAKİ VEYA YAKIN ÇEVREDEKİ HERHANGİ BİR SUBENİZDE CALISABİLİRİM.LÜTFEN DİKKATE ALIN.

BİR YORUM YAZ