İş Bankası Şanlıurfa Memur Alım Sınavı

İş Bankası 2013 yılı hedefleri doğrultusunda personel sayısını arttırmaya devam ediyor. En köklü bankalarımızdan biri olan İş Bankası büyüme hedefleri doğrultusunda Şanlıurfa ve ilçelerinde bulunan Şubelerinde Memur olarak görevlendirilecek personeller alacak. İş Bankası çalışma arkadaşlarını seçmek üzere, 02 Şubat 2013 Cumartesi günü Memur Alım Sınavı düzenleyecektir. İş Bankası Şanlıurfa ve ilçelerinde görev almak isteyen adaylar ilan şartlarını taşımaları halinde başvuru yapabilirler. Sınava başvurular 25 Ocak 2013 Cuma günü saat 10:00’a kadar online kabul edilecektir.

İş Bankası yeni memurlarını seçmek için 2013 yılında ilk iş bankası sınavını bankanın İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görev almak isteyen adaylar için düzenliyor. Bu adaylar 23 Ocak 2013 Çarşamba yapılacak İş Bankasında göreve başlayacak adaylar, işe alım aşamasında her pozisyon için farklı değerlendirme araçları ile değerlendirilir. İş Bankası başta İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde görevlendirilmek üzere sınav duyurusu yaptı. 23 Ocak 2013 Çarşamba ve izleyen günlerde elektronik ortamda yapılacak olan Memur Alım Sınavlarına başvurmak isteyenler başvuru formuna buradan ulaşabilirler.

İş Bankası Memur Alım SınavıAdayların bu sınava katılmak için öncelikle başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvuru formu aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Elektronik ortamda yapılan Genel Yetenek Testine tabi tutulan adaylar, yapılan değerlendirmelerden sonra mülakata davet edilirler. Mülakat sonucu olumlu bulunan adaylar ise gerekli belgeler istenerek işe davet edilecektir.

İş Bankası Şanlıurfa ve ilçelerinde görev almak isteyen adaylar iş Başvuru Formunu doldurulduktan sonra, formun “Sınava Başvur” bölümü aracılığı ile sınav başvurusu yapılması gerekmektedir. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

İş Bankası Şanlıurfa Sınavu başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

İş Bankası sınavı sonuçları açıklanır, açıklanmaz web sitemizde sizlere duyuracağız. Siz de Facebook sayfamızı beğenerek; sorulardan, sınav ile ilgili yorumlardan  ve sonuçlardan anında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*