İş Bankası Uzman Yardımcılığı Sınavı Başvurusu

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Sınavı Başvurusu

İş Bankası Memur Alımı Sınavı Başvurusu!1924 yılında Atatürk’ün talimatıyla kurulan Türkiye’nin en köklü bankası olan İş Bankası 2013 yılında da büyüme hedeflerini sürdürüyor. İş Bankası 2013 yılında da sürekli yeni memur alımları ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Kökü bankanın genel müdürlük ve kurumsal şubelerinde, Uzman Yardımcısı olarak görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları aranıyor. İş Bankasında görevlendirilmek üzere alınacak Uzman Yardımcılarında aranan kriterler aşağıda belirtiliyor. İş Bankası Uzman Yardımcılığı için Türkiye genelinde katılımın olacağı sınav düzenliyor. Sınav başvuruları 03 Haziran 2013 Pazartesi günü saat 18:00’e kadar kabul edilecektir.

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Sınavı başvuru şartları 

İş Bankası Uzman Yardımcılığı Sınavı 10 Haziran 2013 ve izleyen tarihlerde İstanbul’da düzenlenecek Uzman Yardımcısı Alım Sınavı hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

İş Bankası İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük Bölümlerinde Memur alımını duyurmuştu. Bankanın İstanbul şubelerinde  görevlendirilecek çalışma arkadaşları seçmek üzere, 30 Mayıs 2013 Perşembe ve izleyen günlerde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir. Sınava başvurular dün itibariyle tamamlandı.

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ