İSKİ Personel Alımı 2018

İSKİ Personel Alımı 2018

İSKİ Personel Alımı İş Başvuru Formu

İyi şartlarda ve kurumsal şirketlerde çalışmak isteyenler için İSKİ personel alımı tercih edilebilecek seçenekler arasında yer alıyor. İSKİ’de çalışmak isteyenler, açık pozisyonlara başvuru yapmaları durumunda farklı pozisyonlarda işe girmeye hak kazanıyorlar. İş arayanlar için yeni iş fırsatları sunan şirketler arasında yer alan İSKİ, farklı illerde kendi kadrosunda çalıştırmak üzere yapacağı alımlar ile yeni istihdam sunmaya devam ediyor. İSKİ’nin yayınladığı ilanlarda iş başvuru formu ve başvuru şartları ile ilgili tüm detaylar da yer alıyor. Ayrıca iş arayanların İSKİ’nin yayınlayacağı ilanları kaçırmamaları ve anında başvuru yapabilmeleri için sosyal medyadaki farklı siteleri de yakından takip etmeleri gerekiyor.

İSKİ Açık Pozisyonlar

İSKİ’nin sitesinde yer alan online başvuru uygulaması ile iş arayanların açık pozisyonlara başvuru yapmaları ve kendilerine uygun işe girmeleri mümkün oluyor. Bu nedenle farklı pozisyonlarda istenilen kriterlere sahip eleman alımı için İSKİ iş ilanları arasından iş arayanların kendi kriterlerine uygun iş seçmeleri gerekiyor. Böylelikle nitelikli iş arayan kişilerin de etkin bir şekilde iş fırsatı yakalamaları mümkün oluyor. Su alanında çalışmalarını sürdüren İSKİ’nin farklı pozisyonlarda personel ihtiyacını karşılamak için farklı illerde çok sayıda personel alması bekleniyor.

İSKİ Güncel İş Alımları 2018

İş arayan kişilerin firmanın güncel iş alımlarını takip etmeleri gerekiyor. Güncel iş alımları sayesinde çok sayıda işsizin iş sahibi olması mümkün oluyor. Güncel iş alımlarında iş başvurusunda bulunanlar ile yapılacak görüşmeler sonrasında firmanın farklı alanlarında hızlı bir şekilde istihdam sağlanıyor. İş arayanlar arasında vasıflı ve yüksek maaş ile çalışmak isteyen kişiler için de şirketin farklı alanlarında iş alımlarının yapıldığı görülüyor.

İSKİ Çalışanlarını Nasıl istihdam Ediyor?

İSKİ’nin yayınladığı iş ilanlarında farklı pozisyonlarda ve farklı kriterlerde alım yaptığı görülüyor. Bu nedenle iş ilanlarında ilköğretim mezunundan üniversite mezununa kadar her alanda eğitim durumuna sahip işsizleri istihdam ettiği görülüyor. Aynı zamanda İSKİ’nin istihdam ettiği bazı kişileri kadrolu çalıştırdığı, bazı kişileri de geçici ve sözleşmeli statülerde çalıştırdığı ortaya çıkıyor. İSKİ’nin yaptığı yeni istihdamlar ile birlikte kadrosunu da güçlendirme hedefinde olduğu görülüyor.


Bir önceki yazımız olan Kipa Personel Alımı İş Başvurusu başlıklı makalemizde kipa elman alımı, Kipa insan kaynakları ve Kipa İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ