K.V.K. İş Başvurusu

K.V.K. İş Başvurusu

KVK İş BaşvurusuK.V.K. mobil iletişim ürünleri satış ve satış sonrası destek sektöründe Türkiye’ nin lider firmalarından birisidir. Teknoloji Ürünleri firması Türkiye’nin lider cep telefonu distribütörüdür. K.V.K. Turkcell‘in distribütörlüğünü yürütmektedir.  Türkiye’de 1000’den fazla Turkcell satış noktası bulunuyor. KVK en yaygın cep telefonu satış ve servis ağı ile hizmet veriyor. 

KVK bünyesinde Sony Ericsson, Nokia, Siemens, Samsung ve Motorola gibi Dünyaca ünlü markaların cep telefonları ve aksesuarları ile birlikte KVK Tools cep telefonu aksesuarlarının satışı ve servisi yapılmaktadır. K.V.K.’da daha pek çok teknoloji markalarının darklı ürünleri de satılmaktadır. Sabit GSM terminalleri FCT’nin, Aselsan Cobra El Telsizlerinin, Digiturk, Superonline’in, Turkcell ve A-Tel’in Sayot Elektronik Elektrik Sayaçları’nın distribütörlüğünü de yapmaktadır.

Lider cep telefonu distribütörü olan KVK Teknoloji Ürünler A.Ş. ülkemizde en yaygın cep telefonu satış ağına sahip kuruluştur.

KVK bünyesinde 1000’e yakın çalışan hizmet veriyor. Bu büyük ailenin içinde yer almak ister misiniz? KVK İnsan Kaynakları personel alımlarını yürütüyor. KVK kurumsal internet adresinin İnsan Kaynakları Bölümü ve Kariyer net üzerinden personel alımlarını gerçekleştiriyor. KVK Teknoloji Ürünler A.Ş. açık iş pozisyonları arasında başta teknisyen, yazılım uzmanı, saha temsilcisi, satış sorumlusu, iletişim danışmanı, satış raporlama sorumlusu, kasiyer, tekniker, çağrı merkezi personeli ve İnsan Kaynakları elemanı alımı bulunuyor. Kriterleri uyan adaylar ilanlara kariyer net üzerinden online başvuru yapabilirler. KVK açık pozisyonlarına ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

KVK İşe Alım Süreci:

KVK’da İnsan Kaynakları tarafından başvurular değerlendirilir. Açık pozisyonlara başvuran adaylar ile minimum 2 aşamalı mülakat sistemi ile görüşmeler yapılarak süreci olumlu adaylara iş teklifi yapılmaktadır.

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ