Kiğılı İş Başvurusu

Kiğılı İş Başvurusu

Kiğılı giyim mağazaları zincirinin kurucusu ve sahibi Abdullah Kiğılı’dır. Bugün erkek modasına yön veren Kiğılı 1938’de erkek’ler için kumaş satışına başlayarak, 1965’te KİĞILI Markası ile üretime geçmiştir. 1969’ta İstanbul İstiklal Cadde’sinde ilk mağazasını açtı.  Kaliteyi en uygun fiyatla sunarak, bugün Anadolu’nun 61 ilinde, 207 mağazasında ve her gün artan yeni mağazaları ile müşterilerine ulaşıyor. Ayrıca Kıbrıs, Azerbaycan, Mısır, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan ve Kazakistan’da yurtdışı mağazaları da bulunmaktadır. Stratejik Pazarlama yeteneği, işine odaklanışı, mütevazi duruşu ile erkek moda perakendeciliğinde uluslararası pazarlarda dünya çapında tercih edilen lider marka olma çalışmalarına devam ediyor. 1800 çalışanı ile müşterilerine, erkek moda perakendeciliğinde değişimin gücünü sunan Kiğılı, kalitesinden ödün vermeden nitelikli insan, modern teknoloji ve hızlı lojistik hizmet ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarında popüler markalardan biri haline gelmiştir.

Yeni istihdamlar yaratarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilmek için 2013 yılında da mağaza sayılarının artması nedeniyle personel alımları yapacak. Mağazalar için mağaza müdürü, müdür yardımcısı, kasiyer, terzi, satış temsilcileri, satış danışmanı, görsel dizayn sorumlusu, merkez ofis içinse ürün yönetimi, pazarlama yönetimi, mağazalar koordinasyon ekibi için istihdam yaratılacak.

Kiğılı mağazalarında kariyer yapmak isteyen adaylar, başvurularını İnsan Kaynakları Departmanına çeşitli yollardan ulaştırabilirler. Kiğılı İnsan Kaynaklarının  ik@kigili.com.tr web adresine klasik özgeçmiş ile başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer sitelerindeki açık pozisyonları takip ederek başvurularınızı oradan da yapabilirsiniz.

İsteyen adaylar mağazalardan İş Başvuru Formunu doldurularak başvuru yapabilirler.

Kiğılı İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Kiğılı başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar pozisyonun gerekliliklerine göre oryantasyon süreci, eğitim süreci, kariyer planlama ve yedekleme sürecinden geçerek göreve başlayabilirler.

 

 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. serdar dedi ki:

  meraba kolay gelsin ben 4senedir yurtdisindayim ruscam var +kirgizca ve kazakca da var normalde kendim matbaciyim ama is ariyorum

 2. HUSEYİN AKDUMAN dedi ki:

  Özgeçmiş
  HÜSEYİN AKDUMAN 16 Ocak 2013

  KİŞİSEL BİLGİLER
  Boy / Kilo : 172cm / 85kg

  Askerlik Durumu : Yaptı (Er / Erbaş)
  Askerlik Sınıfı : ULAŞTIRMA

  Vatandaşlıkları : TÜRKİYE
  18103317802
  Pasaport : Yok
  Cinsiyeti : Erkek
  Sürücü Belgesi :
  B [ 24.03.2005 ]

  ÖĞRENİM BİLGİLERİ
  Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
  BUCA GAZİ İLKÖĞRETİM OKULU – Ortaokul , — İlköğretim 1992 – 2002

  İŞ TECRÜBELERİ
  YAYLA METAL – Metal Ürünleri İmalatı ve Metal Sanayii 20.06.2002 – 15.08.2012
  Kalfa / Soğuk Demirci
  MESLEK BİLGİLERİ
  Mesleği Öğrenme Türü Belge Türü Belge Tarihi
  Soğuk Demirci Kurstan KAYNAK /METAL İŞLERİ 10.09.2005

  NİTELİKLERİ
  Meslek Belgeleri ve Sertifikaları : Kalfalık Belgesi
  Bilgisayar Sertifikaları : Bilgisayar İşletmenliğİ

  ADRES.637/53 NO.13 YEŞİLBAĞLAR
  BUCA /İZMİR

 3. Ahmet Volkan ULUSOY dedi ki:

  Merhaba,12 yıldır mağazacılık sektöründeyim 2003 senesinde kığılı-tepe nautilus şubesinde 3 ay çalıştım…tekrardan sizinle çalışmak istiyorum…evliyim 2 çocuğum var 33 yaşındayım…tşk.

 4. M.Emrullah KÜFREVİ dedi ki:

  merhaba atanamayan idare hakilerinden biriyim sizinle çalışmaktan memnuniyet duyar, iletişim halinde detaylı bilgilerimi arz ederim.

BİR YORUM YAZ