KİM Marketler İş Başvurusu

KİM Marketler İş Başvurusu

KİM Grup perakende sektöründe 63 mağazasıyla KİM Market ülkemizin ilk 5 süpermarketinden biri olmayı ana hedef olarak belirleyen bir kuruluştur. KİM Grup yurt dışına da açılma çalışmaları yapıyor. Bu yıl Irak’ta 3 süpermarket açmak için hazırlıklarını sürdürüyorlar. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini daima üst düzeyde tutan KİM Marketler müşterisi için en avantajlı fiyatlardan hizmet sunuyor. Müşterilerine yakın ve tüketici haklarına saygılı, kaliteli, temiz ve zengin ürünler sunan KİM Market müşterisine karşı dürüstlük ve güvenilirliği ilke edinerek tercih edilen marketler arasına yerleşti. KİM Grup alışverişin kalite standartlarını yükseltmeyi amaçlayan güvenilir, verimli ve yenilikçi bir kuruluştur. 

KİM, konusunda eğitimli ve tecrübeli personeliyle müşteri odaklı hizmet felsefesiyle tam bir takım ruhu ile çalışan marketler zinciridir. Ülkemiz ekonomisine katma değer yaratan, gençlerine de iş fırsatı sunan KİM Marketler iş arayanların çalışmak istedikleri bir kuruluş. KİM Marketleri farklı pozisyonlarında her yaştan kişiyi isdihdam ediyor. KİM Marketler yeni açtığı mağazaları ve mevcut mağazalarında görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyor. İletişim becerileri kuvvetli, sorumluluk alabilecek, perakende sektörünün yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, eğitime ve gelişime açık personeller arıyor.

KİM Grup bünyesinde çalışmak isteyenler açık pozisyonları görmek için firmanın sitesine buradan ulaşabilir. Tercih ettiğiniz pozisyonlara başvuru yapmak için başvuru formuna da buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ersin turhan dedi ki:

  E sınıf ehliyet im var iş arıyorum

 2. Rukiye baydemir dedi ki:

  iş arıyorum kasiyerim deneyimli lise mezunuyum

 3. simay dedi ki:

  iş arıyom merkezi aradım değerlendircez dediler

 4. Birgül dedi ki:

  İstanbul Esenyutta oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum.

 5. ömer yümlü dedi ki:

  manavcıyım sizinle çalışabilirim

 6. Ömür dedi ki:

  Personele ihtiyaç olur başvuru yaparsın ararız doneriz derler ama kimse dönüs bile yapmaz calısmaya baslasan bi yerde dakka bası ararlar calısmıyo olunca hiç kimse aramaz

BİR YORUM YAZ