Koçtaş Yapı Marketleri İş Başvurusu

Koçtaş Yapı Marketleri İş Başvurusu

Koç Grubu‘nun ilk şirketlerinden biri olan Koçtaş, 1955 yılında kurularak 1996 yılına kadar Yapı Malzemeleri toptancısı olarak faaliyet gösterdi. Ev geliştirme perakendeciliğinin lider kuruluşu Koçtaş, 1996 yılında perakende sektörüne adım atarak ilk ev geliştirme mağazasını İzmir Bornova’da açtı.  Antalya, İzmir Balçova ve Bodrum mağazaları ile büyümesini sürdürdü.  Koç Holding ile Kingfisher arasında 2000 yılında “Joint Venture” anlaşması ile sadece ev geliştirme perakendeciliği yapmak üzere Koçtaş adını aldı. 2001 yılında Koçtaş İstanbul Kartal’da, 2005 yılında Şişli’de mağazalarını açarak sektörde bir ilke imza attı. Edremit ve Kuşadası, Ankara’da Ankamall, Çankaya 365 AVM, Gordion AVM ve Eryaman’da, İstanbul’da Kartal, Şişli, Yenibosna, Eyüp, Optimum AVM , Beylikdüzü ve Bahçeşehir Akbatı AVM’de, İzmir Bornova, Balçova ve Mavişehir’de, Antalya Topçular, Dokuma ve Alanya’da, Bursa Korupark, Osmangazi ve Nilüfer Carrefour AVM’de, Edremit, Kuşadası, Bodrum, İzmit, Gebze, Mersin Forum AVM, Trabzon Forum AVM, Adana Optimum AVM, Eskişehir, Konya, Kayseri, Malatya, Denizli, Afyonkarahisar, Adapazarı’nda olmak üzere 37 mağazasındaki toplam satış alanı 200.000 m2’ye ulaştı. Koçtaş, güçlü yerel tedarik zinciri ve uluslararası markaları müşteriyle buluşturan, yerli ve ithal çok sayıda markanın ürünlerini uygun fiyat ve kolay ödeme fırsatlarıyla tüketicilere sunuyor. Evini yenilemek yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaş’tan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar.

Koçtaş mevcut mağazalarına ve yeni açacağı mağazalarında görevlendirmek üzere yeni takım arkadaşları arıyor. Koçtaş İnsan Kaynakları; tarafından yürütülen işe alım ve eğitim sürecinde “en değerli sermayemiz insan gücümüzdür” anlayışıyla hareket ediliyor. Hızlı büyümeye ve değişime uyum sağlayan, İşinde yenilikçi, Kendisini ve çevresini sürekli yenileyen personeller aranıyor.

Açılması planlanan dört yeni mağaza için 600 kişi alım yapacak. İşe alım sürecinde pozisyonun gerektirdiği bilgi, birikim ve yetkinliklere sahip adaylarda aradığımız en önemli özellik adayların Koçtaş’ın temel değerlerine uygunluğudur. Kendini ve çalıştığı kurumu ileriye taşıyacak, motivasyonu yüksek, nitelikli, yaratıcı ve dinamik takım oyuncularını Koçtaş ailesine katmak en büyük amacımızdır.

Koçtaş İnsan Kaynakları mağazaları ve merkezinden eleman alımlarını yürütür. Koçtaş İnsan Kaynakları sayfasından açık pozisyonlar sürekli güncellenerek duyurulur. Adayların işe uygunluğu birebir mülakatlarla birlikte, pozisyonun niteliklerine uygun olarak genel yetenek testi, kişilik envanteri, İngilizce sınavı, vaka ve grup çalışmaları gibi değerlendirilir.

Bu saygın marka altında kariyer yapmak isteyenler Koçtaş mağazalarından form doldurarak, gazete ilanlarında belirtilen adreslere ulaşarak veya buraya tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Koçtaş İş Başvuru Formuna buradan Ulaşabilirsiniz. Koçtaş Yapı Marketleri İş Başvurusu


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. slm kolaygelsin işlerinizde başarılar dilerim. dedi ki:

    güvenilir büyük bir koçtaç gurubunun bir üyesi olmak istiyorum şuan çalısmıyorum sizinle çalışmak istiyorum beni ararsanız sevinirim

  2. barış aslan dedi ki:

    mhr turizm sektöründe 6 yıldır çalışmaktayım koçtaş ailesine katılmak istiyorum adana da ikametgah etmekteyim saygılar….

BİR YORUM YAZ