Liv Hospital İş Başvurusu

Liv Hospital İş Başvurusu

Liv Hospital İş BaşvurusuLiv Hospital, insan vücudunun mucizevi yeteneklerinden ilham alarak kuruldu. İstabul Ulus’ta hizmet veren hastane adını Leading International Vision (sağlıkta uluslararası vizyon) prensibinin baş harflerinden esinlenerek aldı. İngilizce hayat (live) kelimesi de Liv Hospital’ın var olma amacında etken oldu. Liv Hospital, Medikal Park Hastaneler ile aynı grubun bünyesinde yönetiliyor. Liv Hospital Ulus, hekim kadrosu, sağlık personeli, tıbbi alt yapısı, ileri teknolojisi ve hizmet sunuş tarzıyla Türkiye’de hastanecilik sektörünün çıtasını yükseltmeyi hedefliyor. Liv Hospital uluslararası klinik verilerle yarışan bir hastane olma vizyonu ile hizmetlerini sürdürüyor. Kısa sürede İstanbul’un seçkin hastaneleri arasına giren Liv Hospital 30.000 metrekare kapalı alanda, 150 yatak, 8 ameliyathane, 48 klinik ve yüksek teknoloji altyapısıyla ileri düzeyde sağlık hizmeti sunuyor.. Liv Hospital, Ulus’un ardından Ankara Çankaya ve İstanbul Bahçeşehir’de hizmet vermeye başlayacak. İnsanların kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmesine yardımcı olmak amacıyla yola çıkan sağlık kurumu, güçlü adımlarla yoluna devam edecek. Kurum mevcut hastanelerinde ve açmayı planladığı hastanelerde görevlendirmek üzere personel alımları yapıyor.

Eğer siz de Liv Hospital ailesine katılmak isterseniz,

özgeçmişinizi hekim başvuruları için doktor@livhospital.com.tr adresine,

idari kadrolar ve sağlık profesyonelleri için ik@livhospital.com.tr adresine iletebilirsiniz.Ayrıca idari kadrolar ve sağlık profesyonelleri için www.kariyer.net adresi üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Liv Hospital Santral görevlisi, saha satış personeli, hemşire, ebe, satış müdürü, diş hekimi, sosyal medya&web uzmanı, misafir hizmetleri yetkilisi ve daha pekçok pozisyon için personeller alacak.

Liv Hospital açık pozisyonlarını buradan takip edebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. İREM YILMAZ dedi ki:

    ÖZEL BAHAR SAĞLIK MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM.2014/2015 AKAY HASTANESİ.2015/2016 MUSTAFA KEMAL DEVLET HASTANESİNDE STAJ YAPTIM.HEMŞİREYİM.MEZUNİYET NOT ORTALAMAM 93 PUAN SAYGILARIMLA

  2. Fitnet dedi ki:

    Temizlik ve hasta bakıcı departmanlarinda çalışabilirim tesekkurler

BİR YORUM YAZ