McDonald’s İş Başvurusu

McDonald’s İş Başvurusu

McDonald's İş Başvurusu1940 yılında Richard ve Maurice McDonald tarafından California’da İlk McDonald’s restoranı açıldı. Amerika’dan dünyanın her yanındaki ülkelerdeki insanları hamburgerle tanıştıran kuruluş günümüzde 118’den fazla ülkede 32.000’den fazla restoranla hizmet veriyor. Dünyada ortalama 58 milyon insan McDonald’s menülerini tercih ediyor. McDonald’s Hamburger Üniversitesi’nde de her yıl, dünyanın her köşesinden binlerce McDonald’s işletmeci ve çalışanına eğitim veriyor. Türkiye’deki zincir mağazalarda Restoran Müdürü olacak görevlendirilecek olanlar Hamburger Üniversitesi’nde eğitime tabi tutulurlar. Şimdiye kadar 150’nin üzerinde McDonald’s Türkiye çalışanı Hamburger Üniversitesi’ndeki kurslara katılarak eğitim almış. Merkez Ofis’te de görevlendirilecek adaylarda mutlaka restoran eğitimi alır. Bu şekilde McDonald’s ruhunu kazanırlar.

Şirket içindeki kariyer fırsatları değerlendirilerek ekip üyesi olarak başladığınız McDonald’s’ta, Restoran Müdürü, Bölge Sorumlusu ve diğer pozisyonlara yükselebilirsiniz. 1986’da Türkiye’deki ilk McDonald’s restoranında işe başlayanların çoğu bugün yönetici konumundadırlar.

McDonald’s 2013 yılında 1000 kişiyi işe alacak. Büyüme hedefleri doğrultusunda hem restoran kadrolarını tamamlamak hem de teknik altyapının sağlanması amacıyla işe alımlar yapacak. Eğer uluslararası popüler bir firmada kariyer fırsatlarını değerlendirmek isterseniz hemen McDonald’s İnsan Kaynakları bölümünden açık pozisyonları takip etmeye başlayın.

McDonald’s restoran pozisyonlarına başvuru yapmak için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

McDonald’s merkez ofis pozisyonlarına başvuru yapmak için de başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. eren çar dedi ki:

  mc donal d s çalışmak istiyorum

 2. Mehtap tekten dedi ki:

  Sizınle çalışmak istiyorum

 3. Mihrimah dedi ki:

  Sizinle calişmak cok isterim.

 4. Mihrimah dedi ki:

  Sizinle calişmak cok isterim. FATİH İKAMET ETMEKTEYİM Universite mezun oldum iş arıyorum lutfen bana yardımcı olursanız sevinirim. 2016 10 Aralik 12:00.

BİR YORUM YAZ