Medipol Hastanesi İş Başvurusu

Medipol Hastanesi İş Başvurusu

Medipol Hastanesi İş Başvurusuİstanbul Medipol Hastaneleri 1987 yılından beri sağlık sektöründe Türkiye çapında başarısını ispatlayan zincirin bir halkası olarak 1996’da kurulmuştur. 21. yüzyılın sistem ve yönetim anlayışıyla kaliteli hizmetle, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanını hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Medipol, güçlü sağlık kadrosu, ileri tıp teknolojisi ile tüm dallarda hizmet vermektedir. Tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları ve modern teknolojinin son gelişmelerini yakından takip ederek hizmet veriyor.

Medipol Kadıköy, Medipol Unkapanı Diş Hastanesi ve İstanbul Medipol Mega Hastanesi olarak hizmet veriyor. Türkiye’nin en büyük özel hastanesi özelliğine sahip olan

Medipol Mega Bağcılar’da hizmet veriyor. İlk yılın sonunda 1.500 kişilik istihdam kapasitesine sahip olan hastanede Lise mezunu olan herkese iş alanı sunuluyor.

Hekimden, veri girişi yapacak elemana kadar çok sayıda personel alımını yapılmaya devam ediliyor. Medipol Mega Hastanelerinde hemşire, yardımcı sağlık personeli, engelli personel, insan kaynakları görevlileri, eczane teknikeri, teknisyen, hasta hizmetlerinde, hasta kabul veri girişinde görev yapacak elemanlar aranıyor. Balkanlar ve Ortadoğu’daki en büyük özel hastane olma özelliğini de elinde bulunduran hastanede görev almak isteyenler açık pozisyonları buradan takip edebilirler.

Hastanede çalışmak isteyen, www.medipolmega.com adresinden form doldurarak iş müracaatında bulunabilir.

İstanbul Medipol Hastaneleri İş Başvuru formuna buradan Ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. NİDA ŞARDAĞ dedi ki:

  doktor asistanlıgı olarak görev almak istiyorum.

  1. büşra dedi ki:

   Doktor asistanlığı yapmak istiyorum nasıl başvuru yapabilirim bide asistanlık için biraz bilgi alabilir miyim

 2. harun ozturk dedi ki:

  Diş hekimliğinde faturaları ve bilgi işlem personeli olarak çalışmak istiyorum 19 Mayıs üniversitesinde 19 yıllık ve biruni üniversitesinde 8 aylık tecrübeli var

 3. hilal aydın dedi ki:

  Ne iş olursa yaparım normalde fizyoterapi teknikeriyim yani uygulamacıyım doktor asistanliğida yaptm hastane ortaminda 6 senelik tecrübem var acele ise ihtiyacm var

 4. Ayten Birer dedi ki:

  hasta kabul islemleri ile belgem var orada 8’e kadar bıtırdım okulumu ama yine açıktan başlayıp dondurdum ve tekrar açıp başlıyacam bılgısayar dan da kurs gorecem kendımı gelıstırcem ve fıs kesme. doktor yardımcısı. bebek bolumu. veya dis bolumunde ne olursa da razıyım yeter ki iş imkanı olsun kendımı ıyıcene gelıstırmek ıstıyorum. yardımcı olursanız sevınırım ne ıs olursa elımden gelır..

 5. Emine dedi ki:

  İşsizim.

 6. ARİFE dedi ki:

  Mrb ben is ariyorum sefakoy medipol hastanesi olursa sevinirim temizlik isi icin

BİR YORUM YAZ