Mercedes-Benz işçi- personel alacak (İstanbul- Aksaray)

Mercedes-Benz işçi- personel alacak (İstanbul- Aksaray)

Türk otomotiv devlerinden Mercedes-Benz Türk A.Ş çok sayıda personel alımına hazırlıyor. Daimler AG’nin yönetiminde bulunan Mercedes-Benz özellikle İstanbul genel merkezinde görevlendirmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. Mercedes-Benz Türk İstanbul merkezi için Genel Başvuru ilanı yayınladı. Türkiye’nin otomotiv sektörünün marka değeri en yüksek şirketi, 2016 hedeflerindeki personel sayısını yakalamayı hedefliyor. Türkiye’nin en büyük yabancı sermaye yatırımlarından olan Mercedes-Benz’in ülkemizde 6 binden fazla çalışanı bulunuyor. Mercedes-Benz Türkiye çapında bayi ve satış sonrası hizmetler ağında ise 4 binden fazla çalışan bulunuyor.

İstanbul’da ki Mercedes-Benz Türk fabrikası ve Aksaray’daki Mercedes-Benz kamyon fabrikasında çok sayıda işçi- personel isdihdam eden şirket genel başvuru sayfası açtı. Lisans mezunu personel alımı yapacak olan Mercedes-Benz Türkiye Genel Mümessili olan firma, iyi çalışma şartları, yüksek maaş ve sosyal haklar nedeniyle tercih ediliyor. Mercedes-Benz iş ilanlarını takip edenler için ilanın detayları ve başvuru sayfasını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.Mercedes-Benz personel alacak

İstanbul- Aksaray Mercedes-Benz işçi- personel alımı 2016

Mercedes-Benz’in İstanbul merkezinde, Aksaray ve Hoşdere fabrikalarında ihtiyaç durumuna göre Kariyer sayfaları aracılığı ile güncel Mercedes-Benz işilanları yayınlanıyor. Şirket genel başvuru sayfası açarak yeni çalışma arkadaşları aradığını duyurdu.

Mercedes-Benz gibi kurumsal bir firmada çalışmak isterseniz firmanın ilanlarını takip edebilir, ya da genel başvuru yapabilirsiniz.

Daimler AG’nin Mercedes-Benz Türk İstanbul’da genel merkez veya Hoşdere Fabrikası’nda ve Aksaray Fabrikası’nda çalışmak isterseniz yayınlanan ilanlara başvuru yapabilirsiniz. Hafif, orta ağır ve ağır sınıf kamyon ve çekiciler üretiminde çalışabilirsiniz.

Mercedes-Benz Türk A.Ş iş ilanları için Tıklayınız. 


Bir önceki yazımız olan Akbank İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Akbank İş Başvurusu 2016, Akbank İş İlanları 2016 ve Akbank işçi alımı 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. idris dedi ki:

    ben oparatörum iş arıyorum hertürlü belgen mevcutdur bana yardımci olmalarınzı az ederim tlf

BİR YORUM YAZ