Mudurnu Piliç İş Başvurusu

Mudurnu Piliç İş Başvurusu

Mudurnu Piliç İş BaşvurusuTarihi 1955 yıllarına dayanan Mudurnu Piliç, tavuk üretimi, satışı ve pazarlamasında en güvenilir markalarımız arasında yer alır. Firmanın ülkemizin çok geniş alanlarında büyük entegre tesisleri bulunmaktadır. Edirne’den Bolu’ya kadar yayılan bir alanda, binlerce kişiye isdihdam sağlayan firma Türkiye’nin her yerine ürünlerini ulaştırmaktadır. Firmanın Trakya Bölgesinde, Kırklareli, Lüleburgaz ve Havsa’da toplam 6 Damızlık çiftliği, İstanbul Samandıra’da Kuluçkahanesi, Gebze Dilovasında ve Bolu Mudurnu’da kesimhanesi, Mudurnu’da ve Söğütlü Adapazarı organize sanayi bölgesinde Yem Fabrikaları, Kuluçkahaneleri bulunuyor. Mudurnupiliç entegre tesislerinde üretimin her aşamasında hijyene çok dikkat ediliyor.

Mudurnu Piliç Türkiye’nin çok çeşitli yerlerinde bulunan tesislerinde görevlendirmek üzere çeşitli pozisyonlar için personeller arıyor. Firmaya Şoför, İnsan Kaynakları Uzmanı, Ofis Personeli, müşteri Temsilcisi, Yazılım Uzmanı, Satış Temsilcisi, Satış Pazarlama Uzmanı, Mutabakat Uzmanı, Asistan ve vasıflı vasıfsız işçiler alınacaktır.

Başta Mudurnu Piliç İstanbul Asya ve Avrupa bölgesindeki genel merkezinde görev almak isteyen adaylarda aranan şartlar ilanda detaylı olarak belirtilmiştir.

Mudurnu Piliç açık iş pozisyonlarını inceleyerek başvuru yapmak için tıklayınız.

Mudurnu Piliç fabrika, kesimhane, çiftlik ve yem fabrikalarında mavi yakalı pozisyonda çalışmak isteyenlerin firmanın İnsan Kaynakları sayfasından başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Mudurnu Piliç İnsan Kaynakları İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mevlüt bağcı dedi ki:

    mersin ve tarsusta acilen tavuk yetiştirme işi arıyorum 1yıllık tecrubem var

BİR YORUM YAZ