Netaş İş Başvurusu

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla savunma iletişim ağının modernizasyonu amacıyla kurulan NETAŞ Bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyor. Netaş ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunarak hizmet veriyor. Netaş geniş bilgi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğini arttıran çözümler sunuyor. 45 yıllık deneyime sahip Netaş, bilişim teknolojileri alanındaki faaliyetlerini, yeni nesil ArGe ekibinin katkılarıyla sürdürüyor.

Netaş, Bilgi ve İletişim Teknolojileri alanında yenilikçi çözümler  sunan, müşterilerine iş fırsatları yaratan ilk şirket olma vizyonu  doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden lider şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Netaş, global teknoloji devleriyle stratejik iş ortaklıkları yaparak, müşterilerinin bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmesi ve teknolojiyi daha verimli kullanmalarını sağlıyor. Türkiye’deki son 5 yılda 3 kez “Yazılım İhracatı Şampiyonu” olan Netaş, 160’tan fazla küresel operatör için yazılım çözümleri geliştiriyor. Netaş müşterilerine network, güvenlik, tümleşik iletişim, bulut bilişim, geniş bant erişim, savunma teknolojileri, optik ve taşıyıcı Ethernet, GSM-R, IT entegrasyonu, stratejik dış kaynak kullanımı ve özgün yazılım geliştirme konularında çözüm sunuyor. Netaş, teknoloji danışmanlığı ve satış sonrası desteği de veriyor.

Netaş, Bilgi ve İletişim Teknolojileri firmasında işe alım sürecinde, adayların ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinlik, eğitim, bilgi ve becerilerin yanında, kurumun değerlerine ve kültürüne uyum sağlayabilme potansiyelini dikkate alır.

Tüm pozisyonlar için adaylarda aranan ortak özelliklerin başında, temel değerlere uyum gelmektedir.

Netaş’taki açık pozisyonlara www.yenibiris.com ve www.kariyer.net üzerinden ulaşabilir, başvurunuzu bu sayfalardan yapabilirsiniz. Netaş’ın adaylarda aradığı genel özellikler çerçevesinde, tecihen MYO Elektrik, Elektronik, Bilgisayar bölümü mezunu, Microsoft İşletim Sistemleri, yazılım, donanım bilgisine sahip, tercihen üretici firma İşletim sertifika sahibi, askerliğini yapmış adaylar arıyor.

Netaş, Bilgi ve İletişim Teknolojileri İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*