Oyak-Renault İş Başvurusu

Oyak-Renault İş Başvurusu

Oyak Reno İş BaşvurusuOtomobil üreticisi Renault 1969’da, Oyak ve Yapı Kredi Bankası ortaklığı ile kurulan Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları da iki yıl sonrasında faaliyete geçti. Şirket, Renault marka binek araçlarının ve mekanik parçalarının üretimi ve ihracatını gerçekleştirirken ülke ekonomisine de ciddi katkıda bulunuyor. Şirketin toplam çalışan sayısı beyaz yaka statüsünde 1315, mavi yaka statüsünde ise 4884’tür.

Türkiye’nin yerli otomobil üretici firmalarından Oyak-Renault Otomobil Fabrikaları, Bursa’da üretim yapıyor. Oyak Reno Bursa üretim tesisleri,

292 bin 805 metrekaresi kapalı, 9 bin 576 metrekaresi yeşil alan olmak üzere 510 bin 575 metrekare üzerinde kurulu dev tesislerinde son teknoloji standartlarında üretim yapıyor. Bursa fabrikasında imalat sürecinde; pres, kaporta, boya, montaj ve mekanik olarak üretimler sürdürülüyor. Bugün yıllık 360.000 otomobil üretim kapasitesi ile Renault’nun Batı Avrupa dışında en yüksek kapasiteye sahip endüstriyel tesisidir. Oyak Reno Bursa’da bulunan üretim tesislerinde çalışmak üzere mesleki eğitim almış kadın ve erkek adaylar arıyor. Siz de otomotiv sektörünün lider kurumlarından biri olan Oyak- Reno’da çalışmak ister misiniz?

Oyak-Renault Otomobil Fabrikalarında görev almak isteyen adayların aşağıdaki şartlara haiz olmaları gerekmektedir.

Otomotiv sektöründe çalışmaya istekli,

Anadolu Meslek Lisesi, Anadolu Teknik Lisesi, Endüstri Meslek Lisesi, Teknik Lise’lerin

• Makine Teknolojisi,

• Metal Teknolojisi,

• Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri bölümlerinden mezun elemanlar aranıyor.

Oyak – Renault iş başvuruları

Oyak – Renault, işe alımlarda internet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Başvuruların İnsan Kaynakları‘na ulaşması ile birlikte işe alım süreci başlıyor.

Oyak – Renault İş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 14 YORUM
 1. hakan AKTAŞ dedi ki:

  10 yıllık oto boyacısıyım askerden yenı geldım firmanızda çalışmak istiyorum gereğini arz ederim.

 2. pirali kaya dedi ki:

  fırmanızda calşmak ıstıyorum fortlıft ehlı var ayrıca otomotıf yan sanayınd calışdım saygılar enkısa zamanda bılgınıze arz ederım

 3. uğur koçdemir dedi ki:

  daha önce hiç fabrikalarda çalışmadım uzun zamandır marmariste turızımle urasıyorum bursada oturuyorum artık fabrıkanızda calısmak ıstıyorum

 4. Yeliz dedi ki:

  Merhaba ben ev hanımıyım.kız meslek lisesi çocuk gelişimi mezunuyum.iki yıl anasınıfında çalıştım. şimdi oyak Renault ta çalışmak istiyorum. eğer imkan verilirse sevinirim sevgilerimi arz ederim teşekkür.

 5. Şerafettin UTAŞ dedi ki:

  Evli 2 cocuk Babasıyım Ailem Zor Durumda En zor Bölümde Çalışmak İstiyorumm Saygılarımla

 6. aydoğan dedi ki:

  2008 deki sınavda 2 oldum beceri sınavı ve cekaptan da gectim mülakata olumlu sonuclanmıstı. ama o yıl kriz cıktıgından dolayı fabrika işçi alımı yapmadı.

 7. Reşat TORBA dedi ki:

  Ticaret ve ticaret mealek lisesi muhasebe bölümünden mezunum özdilekte özel güvenlik olarak çalıştım fabrikanızda güvenlik ve içeride çalışmak isterim şuan çalışmıyorum saygılarımı arz ederim.

 8. Oguz dedi ki:

  Merhaba.
  Oyak renault calisiyorum istiyorum

 9. cemalettin ertan dedi ki:

  15 yıldır forklift operatörüyüm tekstil farikalarında veçeşitliotomotiv fabrikalarında çalıştım şimdi ise oyak reno daçalışmak istiyorum gereğini yapılmasını arzederim.

 10. mehmet Akif Yalcin dedi ki:

  Firmanizda calismak uzere başvuru da bulunmak istiyorum.otomotiv yedek parca üzerinde plastik Enjeksiyon bolumunde sertifika li calismis olup anadolu Meslek elektrik mezunuyum.src2 ve src4 belgemde mevcut olup b sınıf ehliyet ve aktif arac kullanma yetenege sahibim.arz ederim..

 11. turgay alp mutlu dedi ki:

  mrb sirena marine ve alpin kimya otomotiv fabrikalarında çalıştım otokar karsan ve mana otomotiv iç aksamları yaptık şimdi işsizim renoda çalışmayı çok istiyorum fakat tahsile takılıyorum biz ilkokul mezunlarınada bir şans vermenizi isterdim bunu reno insan kaynaklarından rica ve arz ederim tşklr

 12. ferit dedi ki:

  merhabalar

  ferit ben bursa niluferde hikamet etmekteyim daha önce yaklaşı 11 sene fransada çalıştım anadil çok iyi derecede fransızcam var sizinle çaılşmak istiyorum 0

 13. İbrahim dedi ki:

  Forklift operatörüyüm ehliyetli ihtiyaç varsa eksik var operatör olarak çalışmak isterim

 14. muhammed basaran dedi ki:

  5 6 senedir fabrikada çalısıyorum son 3 sene kalite kontrol işi yaptım fabrikanızda devamlı calısmak istiyorum

BİR YORUM YAZ