Polaris Ayakkabı İş Başvurusu

Polaris Ayakkabı İş Başvurusu

Polaris Ayakkabı İş BaşvurusuPolaris ayakkabının temelleri 1960’larda küçük bir atölyede Gaziantep’te atıldı. Ziylan Grup bünyesinde bir marka olarak ayakkabı mağazacılığı zinciri haline geldi. Türkiye’nin dört bir yanında alışveriş merkezleri ve seçkin caddelerde faaliyetlerini sürdüren Polaris Ayakkabı  bugün 1400’den fazla elemanıyla dev bir zincir haline geldi. Polaris Ayakkabı Türkiye genelinde 140 mağazasıyla perakende ayakkabı sektöründe markalaşarak hizmetlerini sürdürüyor. 

Polaris Ayakkabı ortopedik kadın, erkek, çocuk ayakkabı koleksiyonları, Ziylan grup bünyesinde imal edilen markalar ve ithal edilen markalı ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.  Ziylan Grup’un %60’ını oluşturan Polaris Ayakkabı yurt dışında da aranan marka olmayı başarmıştır.

Ayakkabı sektörünün popüler markası Polaris Ayakkabı yeni çalışma arkadaşları arıyor. Polaris mağazalar zincirlerinde görevlendirilmek üzere farklı lokasyonlarda, çeşiiitli pozisyonlar için elemanlar alınacaktır. Bünyesinde çeşitli marka ayakkabı ve aksesuar satışı gerçekleştiren ve hızla büyüyen Polaris Ayakkabı Mağazalarında görevlendirmek üzere en başta Kasiyerler, Satış Danışmanları, mağaza sorumluları, mağaza müdürleri aramaktadır. Polaris Ayakkabı İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 

En az lise mezunu, tercihen yüksekokul veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, perakende sektöründe tecrübeli, konsantrasyon, dikkat ve gözlem becerisine sahip, Esnek çalışma saatlerine uyumlu personel alınacaktır. Diğer açık pozisyonları incelemek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ali doğan dedi ki:

    yaklaşık 21 yıldır g.antepde bot ve spor ayakkabı dikimi ile uğraşıyorum ve bu yoluma sizinle devam etmek istiyorum

BİR YORUM YAZ