Polisan Holding İş Başvurusu

Polisan Holding İş Başvurusu

Polisan Holding İş BaşvurusuPolisan Holding bünyesinde Polisan Boya, Polisan Kimya, Polisan Yapı, Poliport, Polisan Yapıkim, Polisan Tarım ve Rohm and Hass şirketleri bulunur. Polisan holding Gebze’deki Dilovası tesislerinde kağıt tutkalı, tekstil apre malzemesi, boya hammaddesi olarak kullanılan emülsiyon reçineleri gibi malzemelerin üretimini yapmaktadır. Polisan GrupTürk Kimya sektörünün öncü kuruluşlarından biri olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Polisan Holding ve Grup Şirketleri bünyesinde üniversite, yüksekokul ve teknik lise öğrencilerine, eğitim süresince edindikleri teorik bilgileri uygulayabilmeleri için staj imkanı sağlanmaktadır. Stajyer alınacak bölümler ihtiyaçlar doğrultusunda planlanmakta olup, bölümlerin taleplerine ve gereksinimlere göre kontenjan belirlenmektedir.

Polisan Grup Şirketlerinde staj fırsatlarını değerlendirerek kariyerine emin adımlarla ilerlemek isteyen öğrenciler için Haziran, Temmuz, Ağustos, Eylül aylarında yaz dönemi stajı, Eylül- Mayıs arası ise mesleki eğitim stajı gerçekleştirilir.

Polisan Holding 2013 yılında mevcut kadrolardaki genişleme ve şirketteki yeni pozisyon ihtiyaçları doğrultusunda işe alım gerçekleşecek. Polisan Holding ve Grup Şirketlerinin yeni personel ihtiyaçları ve açık pozisyonlarını takip ederek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Polisan Holding Kariyer Net ile iş birliği yaparak işe alım sürecini sürdürüyor. Bu ilanları takip ederek, şirketin farklı lokasyonlarındaki açık pozisyonlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Böylece Polisan Holding iş olanaklarından haberdar olabilir ve açık pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Holdingin Bostancı’daki Genel Müdürlüğünde, Dilovası’nda faaliyet gösteren fabrikasında ve Türkiye genelindeki Bölge Müdürlüklerinde görev almak üzere; iş başvurusu yapmak isteyen, dinamik, ekip çalışmasına yatkın, analitik düşünce yetkinliği ve iş geliştirme kapasitesi yüksek, sosyal ilişkileri güçlü tüm profesyoneller başvurularını Genel Başvuru ile İnsan Kaynaklarına iletebilirler.

kariyer.net Polisan Holding Genel Başvuru için tıklayın. 

Başvuruda bulunan adayların özgeçmişleri belirlenen kriterler doğrultusunda incelenir, uygun bulunan adaylara İnsan Kaynakları tarafından ulaşılır.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. battal gökhan dedi ki:

  bu işe ihtiyacım var

 2. hayri çırak dedi ki:

  merhaba ben hayri 1971 samsun dogumluyum izmitte oturuyorum evli 3 tane evladım var iş arıyom fabrikanızda çalışmak istiyorum temizlik makinalarını kullanıyorum meydacı olarakta calışırım ne iş olursa elim den geldiği kadar çalışırım saygılarımla

 3. yakup kuzu dedi ki:

  Merhaba ben izmiten yakup 1976 doğumluyum 20 senelik iş deneyinim var iş makinesi oparatörlüğü yapıyorum exkavatör ve loder kepce kullanıyorum son 10 yıl yıldız endekre calıştım şu an kendime iş arıyorum vinç oparatörlüğü yapıyorum . Fabrikanızda calışmak istiyorum eğer kabul ederseniz 05325785819 nolu tlf numarasından görüşebiliriz saygılarımla

 4. serkan bayburtluoglu dedi ki:

  mhr ben kurye serkan bazen fırmanıza kredıı kartı geldırıyordm szıın fırmanız cok guzel yer kurye fırmam baskaa bıryere gıtmesı yzuunden iş sız kaldımm ve sızınlee calısmakk ısdıyorumm korfez ends meslek lısesı mezunum tskk

 5. 7549369 dedi ki:

  ben volkan yıldız dılovasındakı fabrıkannızda tornacı olarak calısmak ıstıyorum

 6. ŞENOL ÇİLLİ DİYORKİ dedi ki:

  MERHABA BEN ŞENOL 1984 DOGUMLU OLUP GEBZEDE OTURUYORUM ANADOLU TEKNİK VE ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ TORNA TESVİYE BÖLÜMÜ MEZUNUYUM ASLEN HAYATTA YAPMIŞ OLDUGUM MESLEK TÜRÜ İSE MEKANİK BAKIM OANARIM TEKNİSYENİYİM MESLEGİM İLE İLGİLİ 8 YILA AŞKIN BİR TECRÜBEM VAR GEBZENİN ÖNDE GELEN ŞİRKETLERİNDEN BAZILARINDA VARDİYALI VE NORMAL BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMA YAPTIM ÖZELLİKLEDE PLATİK SEKTÖRÜNDE 6 YILA AŞKIN BİR TECRÜBEM VAR 2 YDIR ÇALIŞMIYORUM MASLEGİM İLE İLGİLİ ÖZELLİKLE İŞ ARIYORUMFABRİKANIZDA BENDE SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM MESLEGİM İLE İLGİLİ BENİDE İŞ ALIMINDA DEGERLENDİRİPTE ARARSANIZ SEVİNİRİM

 7. fatih dedi ki:

  Sizinle calismak istiyorum firmanizi ist biliyorum acil is ariyorum ik

 8. Uğur GÜNAY dedi ki:

  merhabala 1991 izmit doğumluyum 2009 kartepe eml elektirik elektironik sistemleri mezunuyum askerlik hizmetimi tamamlamış bulunmaktayım b sınıfı ehliyetim var aktif araç kullanıyorum eğer uygun görülürsem firmanızda hizmet etmek istiyorum.

 9. özer kaya dedi ki:

  Özer kaya 26.01.2015-07.07.2015 tarihlerinde polisan boya 1de sozleşmeli olarak çalıştım.sözleşmem bitti .0 devamsızlık ve hiçmesayi kaçırmadan bitirdim.bi dahki alımlarda tekrar sizinle çalışmak istiyorum.hereke de oturyorum 1984 dogumluyum lise mezunuyum.

 10. özer kaya dedi ki:

  ben özer kaya 26.01.2015ile 07.07.2015 tarihleri arasında fabrikanızda boya 1 de sözleşmeli olarak çalıştım 07.07.2015 sözleşme gereği ayrıldım.0 devamsızlık hiç mesai kaçırmadan çalıştım.hereke de oturuyorum.1984 doğumlu lise mezunuyum.bu seneki iş alımında sizinle tekrar çalışmak istiyorum.referans boya 1 formeni MUHİTTİN bey saygılarımla…

BİR YORUM YAZ