Pronet Güvenlik Personel Alımı- İş Başvurusu

Pronet Güvenlik Personel Alımı- İş Başvurusu

pronetÜlkemizde 1995 yılından beri güvenlik alanında hizmet veren Pronet Güvenlik Hizmetleri A.Ş. yeni çalışma arkadaşlarını arıyor. 170 binden fazla abonesi olan güvenlik şirketi, 500’den fazla güvenlik projesiyle Türkiye’nin en hızlı büyüyen firmalarından biridir.

Pronet Yeni Kahramanlarını Arıyor

Türkiye’nin önde gelen güvenlik firması Pronet çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere yeni çalışma arkadaşları arıyor. Pronet güvenlik Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Adana, Mersin, Kocaeli gibi il ve ilçelerde görev vermek üzere eleman alımı yapacak. Pronet Güvenlik açık pozisyonları arasında başta Satış Temsilcileri olmak üzere, Montaj Teknisyeni, Montaj Ekip Şefi, Bakım Şefi, Çağrı Merkezi Temsilcisi, Çağrı Merkezi Takım Lideri, Danışma Görevlileri ve çok sayıda Güvenlik Görevlileri alımı bulunuyor.

Pronet güvenlik şirketinde aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik çalışmalar yapmak, müşterileri ile sıcak iletişim kurabilen, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunan personeller alınacaktır.

Pronet güvenlik açık pozisyonlarını inceleyerek buradan başvuru yapabilirsiniz. pronet-is-basvurusu


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. gamze bağcı dedi ki:

    özel güvenlik işi

  2. Mehmet dedi ki:

    Özel güvenlik işi

  3. Bircantopuz dedi ki:

    6213sok no 4 karacaoglan mah isikkent bornova izmir

BİR YORUM YAZ