Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu

Rammar Gros Marketleri İş Başvurusu

rammarİlk marketini 1995 yılında İstanbul Fatihte açan Rammar günümüzde marketler zincirine dönüşerek hizmetlerini sürdürüyor. Güleryüzlü personeli ile kaliteli hizmet veren Rammar kurumsallaşma çalışmalarını arttırarak İstanbul’un dört bir yanında ve İstanbul dışında ise Tekirdağ Çerkezköy ve Çorlu’da hizmetlerini sürdürür.

Rammar, günümüzde 10.000 m2 lojistik alanı ve 60 adet araç filosuyla dev bir perakende zinciri haline gelmiştir. Ürünlerini güvenilir ve hijyenik bir şekilde lojistik merkezinden 50 şubesine dağıtım ağı ile ulaştırıyor.

Bu gün 3’ü Trakya’da, diğerleri İstanbul‘da toplam 50 mağazasında her gün on bin binlerce müşterisine güleryüzlü, kaliteli ve uygun fiyatlı hizmeti vermeye devam ediyor. Günümüzde parekende sektörünün vazgeçilmez markası olarak ve “Market Alışverişinin Değişmez Adresi” sloganı sektöründe liderlik hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan da mağaza sayısını hızla artıran Rammar Gros Marketleri, gerek yeni mağazaları için, gerekse de mevcut mağazalarındaki hizmetleri hızlandırmak için personel alımlarını sürdürüyor. Rammar marketler zincirine başta kasa görevlisi olmak üzere, reyon sorumluları, şarküteri elemanları, fırın elemanları, manav elemanları, şoför, mağaza müdürleri, insan kaynakları personeli alınacaktır. Rammar marketler zinciri eleman alımlarını İnsan Kaynakları departmanı tarafından sürdürüyor. Firmanın resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak Rammar marketler zincirinde uygun pozisyonlar için başvuru yapabilirsiniz.

Rammar marketler zinciri iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. yusuf dedi ki:

    Ben yusuf fırıncılık mesleğimi tam 20 senedir yapıyorum mesleğimle ilgili tüm tebrücelerimi kazanmış durumdayım.selam ve saygılarımla

  2. erhan şahin dedi ki:

    20 yıllık şarkütericiyim 1 yılda sizin şirkette çalıştım geçerli bir sebepten dolayı ayrılmak zorunda kaldım şimdi ayrılma sebebim olan şahsında (ensar bey avcılar mağaza müd.)ayrıldığını duydum eğer uygun gorürseniz yuvama geri dönmek istiyorum.Benim o mağaza da ciddi çalışmalarım olmuş ciroya katkım olmuştu yakuplu mağaza müd.fatih beydende sorabilirsiniz SAYGILARIMLA.

BİR YORUM YAZ