Saat&Saat İş Başvurusu

Saat&Saat İş Başvurusu

Saat&Saat İş BaşvurusuSaat ve Saat 1971 yılından beri saat sektöründe markalaşmış firmalarımızdan birisidir. 1994 yılından beri de Dünyaca ünlü saat markalarının ülkemizde yetkili satış dispritörlüğünü yapmaktadır. Saat sektöründe bir ilke imza atan Saat&Saat kendi satış organizasyonunu kurarak dağıtım ağı sunmak üzere bayiliklerini arttırmıştır. Saat&Saat tüm Türkiye’de 104 mağazasında müşterilerinin hizmetindedir. Bünyesinde 36 Dünyaca ünlü saat markası bulunmaktadır. Saat ve Saat’in lideri olduğu şirketler grubu farklı sektörlerde de faaliyetlerini sürdürmektedir. Turizm, tekstil, kırtasiye, vb. farklı alanlarda firmanın yatırımları bulundurmaktadır. Bu yatırımlara 2008 yılından beri online saat satış mağazacılığını da eklemiştir.

Saat&Saat firmasının Türkiye genelinde bulunan 104 mağazasına ve İstanbul Maslak’ta bulunan merkez mağazasına çalışma arkadaşları aranıyor. Perakende sektörünün yeni konsept markası Saat&Saat bünyesinde görev alacak,  mağaza yöneticileri, mağaza yönetici adayları, satış danışmanları aranıyor. Saat&Saat tüm personellerinde aşağıdaki genel özellikleri taşımalarına dikkat ediyor.

En az Lise mezunu,

Lüks tüketim ürünleri satışı konusunda en az 2 yıl deneyim sahibi,

Modayı yakından takip eden,

İletişim becerileri kuvvetli,

Kişisel gelişimine ve dış görünüşüne önem veren,

Mağazacılık esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,

MS Office programlarına hakim,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Türkiye’yi kapsayan açık pozisyonlarını buradan takip edebilirsiniz.

Saat&Saat İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Eti personel alımı- İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde Eti Bisküvi İş Başvurusu, ETi Bozüyük iş başvurusu ve Eti Bozüyük işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ