Sanovel İlaç İş Başvurusu

Sanovel İlaç İş Başvurusu

Sanovel İlaç İş BaşvurusuSanovel İlaç Sanayi 1983 yılında Tokgöz Grup bünyesinde bulunan kurulmuştur. 30. yılını kutlayan Sanovel, bugüne kadar hızlı ve istikrarlı bir şekilde büyüyerek, Türk ilaç sektörünün ilk on firması arasında yerini almıştır. Tekirdağ Çorlu’da bulunan dev tesislerinde üretim yapan Sanovel, uluslararası bir firma olmak yönünde çalışmalarını sürdürüyor. Çeyrek asırlık tecrübesi, dinamik ve gelişime açık yapısı, İnsan Kaynakları ve Ar- Ge çalışmaları alanında hizmet veriyor.

Sanset Gıda’da aynı grup içerisindeki farklı bir şirkettir. Sanset Gıda, Türkiye’nin popüler markaları; Tadelle, Sarelle, Sagra, Gol ve Gofy’yi tüketicilerle buluşturuyor. 1936 yılında Ordu’da kurulan Sagra, Eylül 2007 yılından beri Sanset Gıda’nın bir kolu olarak hizmet veriyor. Sanset Gıda; Sanovel İlaç ve Galenos Ecza Deposu’nun da içinde bulunduğu bir Toksöz Grup kuruluşudur.

Toksöz Holding, Sanovel İlaç Sanayi ve Sanset Gıda personel alımlarını kariyer.net işbirliği ve kurumsal internet sitesinin İnsan Kaynakları Bölümü üzerinden yapmaktadır. Sanovel İlaç bugün itibariyle Ambalaj operatörü, Veteriner Tanıtım ve Satış Sorumlusu, Market Aktivite Elemanı, Kalite Kontrol Uzmanı, Satış Temsilcisi, Depo Elemanı, İşyeri Hekimi, Müşteri Temsilcisi ve Finans Elemanı pozisyonlarında personel eleman alımı yapmaktadır. Firmanın iş ilanlarına ve açık pozisyonlarına Yenibiriş ve Sanovel İlaç’ın kurumsal internet sitesi üzerinden ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Sanovel İlaç Sanayi açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sanovel İlaç Sanayi İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 


Bir önceki yazımız olan Eti personel alımı- İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde Eti Bisküvi İş Başvurusu, ETi Bozüyük iş başvurusu ve Eti Bozüyük işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. ömer uğur seçen dedi ki:

  kimya teknikeri istanbul pharmavision

 2. Anonim dedi ki:

  merhaba ismimcemalarslan kastamonuşenpazarlıyım istanbulkağıthanedeoturuyorum 05061985doğumluyumevli4çocuksahibiyim işeçokihtiyacımvar herhangibi ilaçfirmalarında çalışabilirim ilkokulmezunuyum sürekli sesekalı işmolsunistiyorum acilneolursunuz iyigünler inşaııah ararsınız

 3. gamze dedi ki:

  is arıyorum

 4. uğur uçmak dedi ki:

  18.10,1988 doğumlu çorluda ikamet eden işe çok ihtiyacı olan biriyim iş istiyorum lütfen

 5. derya dedi ki:

  Siznle çalışmak istiyorum lise mezinuym corluda yaşıyorum.

 6. Siddika dedi ki:

  İnternetin nasıl başvuru yapılıyor sizinle calşmk istyrm

BİR YORUM YAZ