Şaypa Market İş Başvurusu

Şaypa Market İş Başvurusu

saypa-marketleri 17 yıldır perakende sektöründe sürekli büyüyen Şaypa, bir aile şirketidir. 63 şubesi ile hizmet veren Şaypa Marketler zinciri hesaplı alışverişin adresi olarak gösteriliyor. Şaypa Alışveriş Merkezleri, Bursa’da 59 mağaza, 40 bin metrekare kapalı alan ve yaklaşık 2700 kişilik personeli ile istikrarlı olarak büyümesini sürdürüyor. Bursa’nın Ataevler bölgesinde Magazin Outlet Center’de 7,5 milyon dolarlık bir yatırımla açılan Şaypa Ataevler Maxima, 4 bin 650 metrekarelik dev mağazası ile Bursa’lılara hizmet veriyor. 

Şaylı kardeşler yönetimindeki Şaypa’yı çalışanlarını işlerini doğru olarak yapmaları için eğitime gereken önemi verir. Çalışanlarının bireysel başarıları ve ekip çalışmalarını ödüllerle destekler. Şaypa Alışveriş Merkezleri, ülke istihdamını artırmak için yeni iş olanakları sunuyor. Vatandaşların aile bütçesine katkıda bulunmak için uygun satış fiyat politikaları izliyor. Müşterilerine büyük ödüller kazanma fırsatı sunarak alışverişi keyif ve heyecanlı hale getirir. Şaypa Alışveriş Merkezlerinin Bilecik, Yalova, Bursa ve ilçelerindeki 59 mağazasında açık pozisyonlar için personeller alınacaktır. Bu lokasyonlarda görev almak isteyen personelin Şaypa açık pozisyonlarına başvuru yapmaları gerekmektedir.

Şaypa Alışveriş Merkezleri açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Şaypa Alışveriş Merkezleri Genel iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ŞÜKRAN MUTUR dedi ki:

    ben şapada çalışmayı çok istedim.engelli diye almadılar fiziksel engelim yok..işimde sorumluluk sahibiyim ama bana bir fırsat vermediniz..soruyorum size..yarın ne olacağınızı biliyormusunuz..ben istemedim engelli olmak hayyatta kendimi bildim bileli çalıştım..sizinde benim gibi sorumluluklarınız olsaydı..maddi olrak yükünüz ağır olsaydı ihtiyacınız olsaydı..30 yıl çalıştıktan sonra mutlaka çalışma hayatının sizde derin izler bıraktığını görürdünüz..sizde bir engelli olabilirdiniz..ama allah sağlık versin benim durumuma düşmeyin..ama lütfen engellileri dışlamayın..biz işimize canla başla sarılırız çünkü sorumluluklarımız var bakmamız gerekenler var..zengin olarak doğmadık ..engelli olarakta doğmadık hayata karşı mücadeleden olduk ve daimada mücadele edicem mecburum bizler koltuk başında değil terleyerek kazanmayı biliyoruz yaşam tarzımız bu seçme hakkımız yok..zamanınızı aldım özür dilerim saygılar sunuyorum işinizde başarılar bol kazançlar dilerim.

BİR YORUM YAZ