Simit Sarayı İş Başvurusu

Simit Sarayı İş Başvurusu

Simit Sarayı İş BaşvurusuSimit Sarayı herkesin severek yediği simiti daha fazla kişinin sağlıklı koşullarda tüketmesi için oluşturulan zincir kafelerdir. Mecidiyeköy’de bir mağaza ile başlayan Türkiye’nin ilk fırınkafe zinciri olan Simit Sarayı bugün yurdun her yerinde ve yurt dışında bile birçok şube sayısına ulaştı. Anadolu’nun geleneksel yiyeceği simide hak ettiği değeri vermek için açılan simit sarayları her yaştan vatandaşın ekonomik olarak karın doyurmasını sağladığı için ilgi görüyor. Simit Sarayı geleneksel tatlarımızı dünyaya taşıyan lezzet bayrağı olarak büyüme hedeflerini sürdürüyor. Türkiye genelince yüzlerce şubesi bulunan Simit Sarayı’nın Dünyanın en yaygın gıda zinciri olma misyonu çalışmalarına devam ediyor. Simit Sarayı zengin ürün çeşitliliği, hijyenik entegre üretim tesisi, güçlü soğuk zincir filosu ile vatandaşın buluşma noktası olmaya devam ediyor. 4000’in üzerinde çalışanı bulunan Simit Sarayı günde 300.000’den fazla kişiye hizmet veriyor. Simit Sarayı büyüme hedefleri doğrultusunda gerek yeni açılan şubeleri, gerekse mevcut şubeleri için eleman alımlarını sürdürüyor.

 

Simit Sarayına iş başvurusunda bulunmak için aşağıdaki açık pozisyonları buradan inceleyebilir ve başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Simit Sarayı İnsan Kaynakları sayfasındaki İş Başvuru formunu da doldurabilirsiniz. Simit Sarayı İş Başvuru formunu buradan doldurabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. muazzez dedi ki:

    Ad Soyad: Muazzez Çalık
    kişisel bilgiler: 174 boy 67 kilo
    Adresim: karademir köyü TİREBLU-GİRESUN
    Eğitim Durumum: Tirebolu Anasolu Teknik Lİsesinde Okudum Çalışmak istiyorum

BİR YORUM YAZ