SunExpress İş Başvurusu

SunExpress İş Başvurusu

SunExpress İş BaşvurusuTürkiye’nin önemli havayolları şirketlerinden biri olan Sunexpress, kurulduğu günden beri büyüyerek havayolu taşımacılığı konusunda hizmetlerine devam etmektedir.

SunExpress, Alman havayolu Lufthansa ile Türkiye’deki iştiraki olarak Türk Hava Yolları ile 1989 yılında hizmete başladı. SunExpress Mart 2006’dan beri sunduğu iç hat seferleriyle Türkiye’de İzmir, Antalya ve İstanbul’u (SAW) Anadolu’nun önemli şehirlerine uçuşlar düzenlemektedir. SunExpress 2012/13 sezonunda Türkiye’nin 15 kenti arasında haftada 400’e yakın iç hat bağlantısı gerçekleştirerek direkt uçuşlar düzenler.

Şirket 785 çalışanıyla Antalya’nın en büyük işvereni konumundadır. İzmir’de 322, İstanbul’da 353 ve Frankfurt’ta 350 kişi olmak üzere, toplamda 1.810 SunExpress çalışanı vardır.

Sun Express hava yolları artan hava trafiği nedeniyle personel alımlarına devam ediyor. Kabin Memuru, Kabin Amiri, Uçak Teknisyeni,Teknisyen Yardımcısı, Teknik depo Elemanı, Bilgi İşlem elemanı, Muhasebe Şefi, muhasebe elemanı gibi bir çok pozisyonda personel alımı yapacaktır. Bu pozisyonlar için başvuru yapmak isteyenler linki tıklayarak kendinize uygun pozisyona başvurunuzu yapınız..

Eğer sizde havacılık sektöründe çalışmak ve Sunexpress’ in bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sunexpress alacağı personelleri insan kaynakları departmanının belirlediği şartlara göre seçmektedir. Firmanın insan kaynakları yönetimi hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için kurumun websitesini ziyaret edebilirsiniz. Sunexpress’e iş başvurusu yapmak için, öncelikle resmi websitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak, bir özgeçmiş oluşturmanız gerekmektedir. Daha sonra açık pozisyonlardan size uygun olan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sunexpress online iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

 

 


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. nurullah akgül dedi ki:

    iş arıyorum çok ihtiyacım varrr

BİR YORUM YAZ