SunExpress Personeller Arıyor

SunExpress Personeller Arıyor

Sun-Express-Kabin-Memuru-AlimiAntalya’nın en büyük işvereni olarak tanımlanan SunExpress, yeni personel alımlarını ilana çıkardı. Alman havayolu Lufthansa ile Türkiye’deki iştiraki olarak THY ile işbirliği ile sektörün yükselen yıldızı SunExpress çeşitli pozisyonlar için eleman alımı yapacak.

İzmir’de, İstanbul’da ve Frankfurt’ta bulunan merkezlerinde toplamda 1.810 SunExpress çalışanı bulunuyor. Firma kaliteli ve disiplinli hizmet anlayışını uygulamak üzere yeni personeller almaya devam ediyor.

SunExpress güncel iş ilanları arasında Türkiye geneli için Captain Pilot bulunuyor. SunExpress çeşitli lokasyonlar için ise Kabin Memuru alımı yapacağını da duyurdu. SunExpress’te Kabin Memuru olmak için en az lise mezunu olmak üzere, Meslek yüksekokulu (Öğrenci), Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Öğrenci), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Öğrenci), Yüksek Lisans (Mezun), Doktora (Öğrenci), Doktora (Mezun) koşullarını sağlamış olmak gerekiyor.

SunExpress 2013 yılında yeni kabin memurlarını bünyesine katacaktır.Alınacak kabin memurları ile ilgili diğer nitelikler ise şöyle:

-T.C. vatandaşı olmak ve T.C. Pasaportuna sahip olmak
-20 – 32 yaş arasında olmak
-Yüzme biliyor olmak
-Yurt içi veya yurt dışında asgari 10 yıllık eğitim veren lise veya benzeri okul mezunu olmak
-Akıcı, yazılı ve sözlü Türkçe ve İngilizce biliyor olmak (ek dil tercih sebebidir)
-1.60 m – 1.80 m boy arasında ve uygun boy-kilo orantısı olan adaylar alınacaktır.

SunExpress ayrıca Stajyer, First Officer, Uçak Teknisyeni, Teknisyen Yardımcısı, Performans Mühendisi, Finans Elemanı gibi pozisyonlar için alım yapacak. SunExpress güncel iş ilanlarına buradan ulaşarak başvuru yapabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ