Sütaş İş Başvurusu

Sütaş İş Başvurusu

sut-urunleri-markalar Sütaş İş BaşvurusuTürkiye’nin en tanınan süt markası Sütaş’ın temelleri göçmen bir ailenin oğlu olan Sadık Yılmaz tarafından atılır. Karacabey bölgesinde süt ihalesini alarak kaşar üretimi ile peynirciliğe başlaryarak 1974 yılında SÜTAŞ kurulur. Sütaş günümüzde “Ottan Süte” ve “Sütten Sofraya”  organizasyonuyla entegre üretim ve pazarlama yapıyor. Süt ve ssüt ürünlerini Dünyanın çeşitli ülkeleriyle ülkemizin her yerine ulaştırıyor. Sütaş Bursa’nın Karacabey ilçesine bağlı Uluabat köyünde ve  Aksaray’da ikinci Sütçülük Merkezi’ni hayata geçirdi. Aksaray tesislerinde, yılda 500 milyon litre süt, 250 bin ton kesif yem, 1500 damızlık süt sığırı daha üretebilir hale geldi. 1.500 kişi için de doğrudan iş imkanı yaratılırken, 10 bini aşkın üretici aile ve örgütleri ile de sözleşme yapılıyor.   

Sütaş, 4000 çalışanı ve gelişerek büyüyen üretim ve satış hacmi ile tüketicisinin tercih ettiği bir marka olarak tanınmanın gururunu taşıyor. Tüketicinin güvendiği ve çok sevdiği bir Türkiye markası olmanın kıvancının yanında kariyer yapmak isteyenler için de iyi bir tercih oluyor. İyi bir gelecek planlayan, kariyerinde yükselmeyi planlayan gençler Sütaş çatısı altında çalışmak istiyor. Sütaş Teknik Müdürlük bünyesinde Karacabey ve Aksaray üretim tesislerinde görevlendirmek üzere personeller alınacaktır. Ayrıca kuruma Türkiye’nin çeşitli lokasyonlarında görevlendirilmek üzere, Ürün Yöneticisi, Muhasebe Memuru, Satış Personeli, Depo Elemanı, Grafiker, Ar-Ge Yetkilisi, Online İletişim Uzmanı, Besleme Uzmanı, İş Çözümleri Uzmanı, Süt Kontrol Uzmanı gibi çok sayıda eleman alınacaktır. Sütaş açık pozisyonlarını inceleyerek başvuru yapmak için tıklayınız. 

Öz geçmişinizi e-posta yoluyla göndermek için lütfen tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ekrem dedi ki:

  e sınıfı ehliyet src2src4 psikoteknik belgem var sevkiyat ve servis şoförlüğü yaptım.iş arıyorum

 2. nazan dedi ki:

  uygun olan is ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

 3. Anonim dedi ki:

  acil is ariyorum uygun olan yardimci olursaniz sevinirim

 4. taylan dedi ki:

  aksarayda ikamet ediyorum yuzde52 engelliyim sütaşta çalışmak istiyorum bireys
  el muracat yaptım haber bekliyorum

 5. Uğur dedi ki:

  Yaşındayım 22 isim uğur güngörende ikamet ediyorum askerliğini yaptım işe ihtiyacım var

 6. Mehmet TOPAL dedi ki:

  Merhaba ben bursa dan oturuyorum src 4 var E sınıfı ehliyet tim var iş arıyorum

 7. Mehmet dedi ki:

  İzmir doğanlarda oturuyorum b sınıf ehliyetim var iş arıyorum

BİR YORUM YAZ